Thomas Brdaric rimerr drejtimin e Vllaznisë, shkodranët synojnë titullin kampion pas 23 vitesh

26/04/2024 13:48

Vllaznia rikthen në drejtim të ekipit Thomas Brdaric.

Gjermani do të marrë drejtimin e shkodranëve që kërkojnë titullin kampion pas 23 vitesh. Ish-lojtari i kombëtares gjermane drejtoi edhe me herët kuqeblutë, duke i rikthyer te suksesi pas shumë vitesh.

Pas largimit nga Vllaznia në 14 marsin e 2022, Brdaric drejtoi për 28 ndeshje Chennaiyin në Indi dhe Al Arabi (3 takime) në Kuvajt.

Top Channel