Sport
Djokoviç: Respekt për Federer dhe Nadal, por më i forti është një tjetër
Dhuna në derbi, Disiplina u ndalon hyrjen në stadium 14 tifozëve (emrat)
Tirana e taekwondosë, merr 7 medalje në Kampionatin Ballkanik
Sport
Fundjava e legjionarëve/ Daku feston në Rusi, shënojnë dhe dy lojtarët e Shqipërisë U21
“Më të mirët”, Girona mahnit edhe Xavin: Janë spektakolarë, bravo u qoftë
Ten Hag pas disfatës në kampionat: Jam i zhgënjyer, marr përgjegjësinë
Ka dhimbje mesi, futbollisti i Barcelonës kthehet vitin e ardhshëm
Sport
Gol dhe fitore, Mirlind Daku merr vlerësimin e merituar
Chelsea me Brojan në fushë humbet ndaj Evertonit
“Shkëndija” e parë nga Broja, por ndalet në fund nga Branthwaite
Chelsea dhe Liverpool duan Calhanoglu, Inter nuk pranon diskutime
Sport
Nën presionin e rezultateve, Guardiola humbet pak orë para ndeshjes edhe Haaland
Botërori i skive, Veliaj pret kampionen Lara Colturi, që garon për Shqipërinë: Mbështetje për Lojërat Olimpike Dimërore 2026
Rikthimi te Milan, Ibrahimoviç konfirmon bisedimet me drejtuesit kuqezinj
Rikthimi i Kumbullës në fushë, Mourinho jep detajet dhe datën
Sport
Spektakël në Bergamo, klasi i Muriel i dhuron Atalantës fitoren ndaj Milanit
Union Berlini “sheh dritë në fund të tunelit”, fiton pas 105 ditësh
Sacchi: Shqipëria duhet respektuar, përndryshe…/ Një prej trajnerëve më të mëdhenj italian analizon kuqezinjtë dhe “Euro 2024”
Grand Prix i Katarit, Calja rikthehet tek medalja/ Qerimaj renditet i katërti në Doha
Sport
Ballkani pëson humbjen e parë në kampionat, Liria nuk del nga kriza
Vazhdon kriza për Verona-n, Lazio ngec në “Bentegodi”
Çmenduria e fundit nga Arabia Saudite, Botërori 2034 në temperaturën 50%
Ekspozita e legjendës së futbollit italian Paolo Rossi, më 26 janar në Tiranë
Sport
Legjenda holandeze nuk ka dyshime: Ancelotti më lart se Ferguson dhe Guardiola
Mourinho në Prokurori për deklaratën ndaj arbitrit, luzitani bashkëpunon dhe ul pezullimin
Tirana mirëpret anëtarët e Komitetit Olimpik Mesdhetar, për herë të parë zhvillojnë mbledhjen e Bordit në Shqipëri
“Humbjen nuk e meritonim”, Mazzarri: Skuadra ka probleme, jo më kot u ndryshua trajneri
Sport
Thuram ‘beniamini’ i ri i tifozerisë zikaltër, i rritet ndjeshëm vlera e kartonit
“Ishim si një shkëmb”, Allegri: Goli nuk ishte rastësi, fitojmë se jemi të përulur
Hakimi humb stërvitjen te PSG, paraqitet në gjykatë pasi është akuzuar për dhunë seksuale