Top Talk

E hënë - e premte, 15:30

Intervistimi i një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës.

Video

Vetëvrasja e nënës me 3 fëmijët në lumë! Karamuço hedh dyshime të forta; Bashkëshorti…
17/05 17:01
TRONDIT Karamuço: 9 vjeçari godet me thikë 13 vjeçarin, rasti i papublikuar…
17/05 17:00
Urdhër arrestet e SPAK-ut, Karamuço: Kapen 2 zyrtarë të lartë, njëri mik i ish zv.kryeministrit…
17/05 17:00
Deklarata bombë: Tentativat e Kurtit për të spostuar Vjosa Osmanin/ Sulmi serb në Veri të Kosovës
16/05 17:14
BOMBA; Serbia do të sulmojë Veriun e Kosovës në prag të presidencialeve në SHBA…
16/05 16:42
“Zgjedhje të parakohshme vetëm nëse Kurti jep dorëheqjen”, diskutojnë Nesho dhe Koci
16/05 16:42
“SKANDAL diplomatik në Kosovë, Vjosa Osmani përplaset me qeverinë Kurti”, flet Koci
16/05 16:41
Debati Murrizi-Zeka: Jemi 15 milion shqipe ndaj Serbët dhe Grekët na e kanë frikën… – Top Talk
15/05 17:00
Plas DEBATI Zeka-Murrizi! Berisha thyen masën e sigurisë? Takimi me Elmar Brook dhe…
15/05 16:54
Shpërthen e qeshura! Zeka: Serbët e grekët kanë inat, jemi rracë e bukur veç meje e Murrizit
15/05 16:54
Zeka: Asosacioni KANCERi i Kosovës, 2 rrugët e Kurtit: Dhënia e disa fshtrave ose ndërrimi i kufijve
15/05 16:53
Luan Baçi sqaron të vërtetën e fotos me vrasësin e policit/ ALARMI që po trondit vendin…- Top Talk
14/05 17:10
Këmbanë ALARMI! Djali me probleme mendore vret nënën me thikë! Si mund të parandalohet…
14/05 16:44
Gjendet celulari i vrasësit, kush është 23 vjeçari që vrau policin në Fier?! Zbulohen detaje të reja
14/05 16:44
Habit Artan Hoxha: Motra e Kacifasif tenton t’i sulet Ramës?! Prapskena në Athinë… – Top Talk
13/05 17:00
Video të tjera