Artan Hoxha në “Top Talk”: Fieri, udhëkryqi i kokainës në Shqipëri
15/07/2019 16:49
Politikani nga Belgjika, Ahmet Gjanaj në Top Talk: Rama, Meta dhe Basha, oligarkia politike e Shqipërisë
12/07/2019 16:13
Frrok Çupi në Top Talk: Radikalizimi i paralajmëruar i opozitës, sfidë jo ndaj qeverisë, por SHBA-së
11/07/2019 16:44
Ish-Presidenti Nishani paralajmëron në Top Talk radikalizim të aksionit opozitar
10/07/2019 16:26
Andi Përmeti i BD në Top Talk: Zhdekretimi i zgjedhjeve nga Meta, një çmenduri juridike
09/07/2019 16:54
Top Talk/ Deputetja e PS, Klotilda Bushka ka një kundërpërgjigje juridike për Ilir Metën
08/07/2019 16:50
Bylykbashi në Top Talk: SPAK ende i pakapur, Rama kërkon ta kontrollojë
05/07/2019 16:53
Murrizi në Top Talk: Konflikti politik, i stisur për të zhbërë reformën në drejtësi
04/07/2019 16:33
A do të arrestohet Ilir Meta?! Ja qëndrimi i kryetares së Komisionit të Sigurisë Kombëtare, Felaj
03/07/2019 16:47
Patozi në Top Talk: Në zgjedhje humbi Bindja Demokratike, por fitoi Shqipëria
02/07/2019 16:54
Top Talk/ Veliaj: Pas 30 Qershorit asnjë dilemë, në zyra vetëm kryebashkiakët e zgjedhur
28/06/2019 17:50
Balla në Top Talk: Meta, President i dekreteve nul
27/06/2019 16:57
Enno Bozdo në Top Talk: PD distancohet nga çdo akt dhune për ditën e zgjedhjeve
26/06/2019 16:10
Frrok Çupi në Top Talk: Sulmi i Bashës ndaj mediave, marrëzi
25/06/2019 16:53
Top Talk/ Celibashi del kundër mazhorancës: Presidenti s’plotëson kushtet për shkarkim
24/06/2019 16:25
Top Talk/ Arrestimi LIVE i Bardh Spahisë, Kadilli: Mesazh për të trembur qytetarët
20/06/2019 16:47
Top Talk/ Gent Cakaj: Opozita, pengesë shtesë për çeljen e negociatave
19/06/2019 16:56
Artur Zheji në “Top Talk”: Asgjë s’përjashtohet, Rama mund të nxjerrë ushtrinë në 30 qershor
18/06/2019 16:57
Lefter Maliqi në “Top Talk”: Kuvendi ilegjitim, i bashkohem opozitës në shesh
17/06/2019 16:53
Top Talk/ Biba paralajmëron kryebashkiakët: Pengimi i përgatitjeve për zgjedhje, vepër penale
14/06/2019 17:29
Top Talk/ Zgjidhja e krizës, Milo: Amerikanët ndërhyjnë javës tjetër
13/06/2019 16:40
Murrizi në Top Talk: PS nuk do ta shkarkojë Ilir Metën!
12/06/2019 16:02
Luan Rama-mazhorancës: Shkarkim i Presidentit Meta, një idiotësi
11/06/2019 17:24
Ulsi Manja në Top Talk: Presidenti Meta vepron me logjikë “partizane”
10/06/2019 16:39
Salianji në Top Talk: Nisma për shtyrjen e datës së zgjedhjeve nuk është qasje e PD
07/06/2019 16:58
Top Talk/ Gjylameti: S’ka pushtet me marrëveshje në tavolinë dhe me molotov
06/06/2019 17:07
Top Talk/ Duka “fshikullon” jo vetëm PS për vjedhjen e zgjedhjeve, por edhe PD përtej 2017-s
05/06/2019 16:57
Kreu i PDIU-së shpjegon në Top Talk, çfarë do të thotë “Tani është radha e sovranit!”
04/06/2019 16:06
“Tani do flasë sovrani”, Blendi Klosi i përgjigjet paralajmërimit të Bashës për 8 qershorin
03/06/2019 16:44
Rama recidiv në vjedhjen e zgjedhjeve. Edi Paloka flet në “Top Talk”
31/05/2019 15:55