Bylykbashi dhe Murizi përballen në Top Talk për reformën zgjedhore
25/09/2019 17:37
Top Talk/ Tërmete e përmbytje, por jo gjendje e jashtëzakonshme. Ja sepse…
24/09/2019 17:06
Ja qyteti më i dëmtuar nga tërmeti. Artan Shkreli tregon çfarë do ndodhë me pallatet e pabanueshmëm
23/09/2019 16:42
Flamur Noka plas “bombën” në Top Talk: Saimir Tahiri i ka përgjuar të gjithë
20/09/2019 16:47
Jorida Tabaku në Top Talk: Kriza zgjidhet me vullnet politik
19/09/2019 16:50
Adnor Shameti në Top Talk: Nisma e Presidentit për referendum, antikushtetuese
18/09/2019 16:42
Artur Zheji në “Top Talk”: pritet një konflikt i fortë Rama-Meta, Basha përfitues
17/09/2019 16:31
Deputeti i PS, Bushati ironizon Metën në “Top Talk”: Presidenti flet artistikisht
16/09/2019 16:55
Fahri Balliu në Top Talk: Ja skenari opozitës për rrëzimin e Ramës
13/09/2019 16:26
Artan Hoxha në ‘Top Talk’: Ju tregoj misionin antikrim të “50 specialëve” të FAST
12/09/2019 16:34
Çlirim Gjata në Top Talk: PD njeh opinionin e Venecias, hetimi i Parlamentit antikushtetues
11/09/2019 16:33
Ulsi Manja në Top Talk: Meta mund të hetohet edhe për mosveprim nëse është cenuar siguria kombëtare
10/09/2019 16:36
Çupi në Top Talk: Rama komod politikisht, tani zgjedh ai me kë do dialogojë
09/09/2019 18:46
Çupi: Ilir Meta i rrethuar nga përgjegjësia morale dhe penale me anulimin e zgjedhjeve
09/09/2019 18:24
Frok Çupi në Top Talk: Ilir Meta braktis opozitën për interesa pragmatiste
09/09/2019 18:15
Frok Çupi në Top Talk: Ilir Meta në dilemën mes të akuzuarit dhe të penduarit
09/09/2019 16:59
15 vjet LSI. Meta apo Kryemadhi në drejtim? Ja kë zgjedh Edmond Panariti
06/09/2019 16:07
Ralf Gjoni e ka të sigurt. Damian Gjiknuri nuk do të jetë më drejtues i Reformës Zgjedhore
05/09/2019 16:48
Ngjela në “Top Talk” : Ja cilët do godasë drejtësia e re
04/09/2019 17:39
Dashamir Shehi në “Top Talk”: Kam qenë kundër bllokimit të zgjedhjeve
03/09/2019 16:28
Klosi në Top Talk: Buqeta ime e luleve nuk e zhbën gjestin e Mihal Kokëdhimës
02/09/2019 16:44
Ironia e Prof. Kabos në Top Talk: Politikanët sot si dikur në komunizëm, thonë se jetojnë si populli, por vetë jetojnë në luks
26/07/2019 16:48
Besart Kadia jep alarmin: Po ikin të rinjtë po mbeten pleqtë. Ja shkaqet!
25/07/2019 16:44
‘Top Talk’: Rama merr një sfidë publike, referendum për Teatrin
24/07/2019 17:02
Elisa Spiropali flet në Top Talk për ndryshimet në qeveri. Ja çfarë pritet…
23/07/2019 16:38
Braçe në ‘Top Talk’: Tregu i hidrokarbureve i zhytur në informalitet, manipulim me kasat fiskale
22/07/2019 17:04
Patozi “kundër të gjithëve”, kreu i Bindjes në Top Talk: Do shkoj deri në Hagë
19/07/2019 16:07
“Rama të largohet si Gruevski”, Aldo Bumçi zbulon në Top Talk skenarin e opozitës
18/07/2019 17:21
Ristani në Top Talk: Opozita nuk e realizoi dot objektivin, pres që Basha të reflektojë
17/07/2019 16:46
Top Talk/ Nard Ndoka pranon se opozita ka përdorur Prokurorinë për dosjet e përgjimeve
16/07/2019 16:49