Top Talk: Premtimi bombastik. 1 mijë të pastrehë nga tërmeti bëhen me shtëpi. Ja afati…
05/02/2020 16:37
Flamur Noka në Top Talk: PD kundër KÇK-së dhe pro SPAK-ut. Rama i frikësuar nga drejtësia
04/02/2020 16:33
Ngjela në Top Talk: Albin Kurti kryeministër, frikë për Beogradin dhe Tiranën
03/02/2020 16:28
Lefter Maliqi ofensivë interpelancash me ministrat. Gjonaj e Lleshaj të parët, Rama shmanget
31/01/2020 16:37
Rudina Hajdari në Top Talk: Rama kryeministër bullist, më goditi poshtë brezit
30/01/2020 16:42
Top Talk: Prençi ngre alarmin. Ndërtimet pa kriter antisizmik Shqipëria pa strategji emergjencash
29/01/2020 16:36
Top Talk: Mjeku Arjan Harxhi ja sa e rrezikuar është Shqipëria nga Coronavirusi
28/01/2020 17:43
Top Talk: “Provokon” Ministrja e Shëndetësisë; Opozita të vijë për Check Up
27/01/2020 16:49
Top Talk: Nard Ndoka zbulon kush ndërmjetësoi mes Ramës e Bashës, dyshon për reformën zgjedhore
24/01/2020 17:23
Top Talk: Shpërthen “bomba” e korrupsionit. Pritet reagimi i SPAK-ut
23/01/2020 16:35
Frok Çupi në Top Talk: Albin Kurti aksident politik, rrezik i forcave ekstremiste edhe në Shqipëri
22/01/2020 16:52
Top Talk: Shpëtim Idrizi sulmon Greqinë. Ka pretendime të rrezikshme përmes censusit në Shqipëri
21/01/2020 18:06
Top Talk: Krimi në veprim, po policia ku është?! Ja si përgjigjet Nr 2 i Ministrisë së Brendshme
20/01/2020 17:26
Besa Shahini “pa doreza” ndaj Rektorit Koni. Është koha të zgjidhet një grua në krye të Universitetit
17/01/2020 16:12
Murrizi në Top Talk : Gënjeshtër versioni se ndërkombëtarët ndërmjetësuan kompromisin PS-PD
16/01/2020 16:33
Top Talk: Ish-prokurori Shkëlqim Hajdari për Gjyqtarët KÇK, Këshilli i Lartë Gjyqësore t’i shkarkojë
15/01/2020 17:30
Zbulohen detajet e planit politik të PD për zgjedhjet e parakohshme: Protestë dhe reformë zgjedhore.
14/01/2020 17:22
Ngjela: Ja me cilët politikanë duhet ta nisë SPAK. Ambasadorja amerikane garanci për drejtësinë e re
13/01/2020 16:34
Top Talk: Frok Çupi iu përvishet antiamerikanëve shqiptarë
10/01/2020 17:08
Top Talk: Ja përse e cilësoi djallëzor Shqipërinë Ayetollah Khamenei. Zbulohet qëllimi
09/01/2020 17:16
Top Talk: Majko i përgjigjet Liderit Shpirtëror të Iranit që e cilësoi Shqipërinë vend të mbrapshtë
08/01/2020 17:04
Bushati në Top Talk: Basha e Kryemadhi nuk e rrëzojnë dot Edi Ramën. Ja sepse…
07/01/2020 16:35
Top Talk Monika Kryemadhi asnjë “prapakthehu” për mandatet, ja strategjia e re
06/01/2020 17:25
Top Talk: 6 piramidat që krijoi politika shqiptare sipas Prof. Përparim Kabos
31/12/2019 16:15
Parashikimet e Çupit në Top Talk: Albin Kurti nuk bëhet kryeministër dhe PD-PS do bashkëqeverisin
30/12/2019 16:30
Ahmetaj në Top Talk: Ja data e saktë për dëmet e tërmetit dhe kontributet e “Donatorëve VIP”.
27/12/2019 15:46
Ngjela në Top Talk: Albin Kurti dhe Vjosa Osmani risi politike Kosovë-Shqipëri, Mustafa titist
26/12/2019 16:47
Krishtlindje në Top Talk: A ka pabarazi brenda kishës?! Ja si përgjigjet Pastor Akil Pano
25/12/2019 16:23
Bashkurti në Top Talk: Rama me vetëbesim të tepruar për Minishengenin Ballkanik
24/12/2019 16:41
Top Talk: 2020-ta pa rritje pagash. Rindërtimi nga tërmeti kërkon mbi 200 milion dollarë
23/12/2019 16:41