Frok Çupi në Top Talk: Kam nxjerrë Sali Berishën jashtë nga RD. S’doja ndërhyrje!
17/12/2019 16:54
Top Talk: Murrizi për “atentatorët e portaleve” ndjekje penale,Paketa Antishpifje nuk është zgjidhje
16/12/2019 16:33
Top Talk: Të pathënat e derbit Partizani-Tirana
13/12/2019 16:47
Prof.Kabo në Top Talk: S’ka qetësi për të korruptuarit, do të “përndiqen” edhe në ëndrra
12/12/2019 17:06
Top Talk: “Paketa Antishpifje”, Helsinki & Unioni i Gazetarëve Shqiptarë: Qeveria të bëjë prapakthehu
11/12/2019 16:53
Salianji në Top Talk: Pranon bashkëpunimin me “Babalen”.Gazetari Jetmir Olldashi nën mbrojtjen e PD
10/12/2019 17:17
Top Talk/ Mentor Kikia: Prokuroria të flasë me prova për çdo abuzim në ndërtim
09/12/2019 16:41
Top Talk: Luljeta Bozo nevojiten dy ekspertime për dëmet e tërmetit. Ja përse
07/12/2019 21:37
Top Talk: Edi Rama “përplas” deputetin Lefter Maliqi me Sipërmarrësin Gjergj Luca. Ja shkaku…
07/12/2019 20:16
Top Talk,Ngjela: Si prokuror do vija nën akuzë Metën,Berishën Ramën e Bashën për viktimat e tërmetit
06/12/2019 16:55
Top Talk: Gjergj Bojaxhi kryeministri flet dhe përdor dy standarde për krizën post tërmetit
05/12/2019 17:14
Top Talk: Dashamir Shehi kërkon anulimin e PPP-ve, Irena Beqiraj donatorët duan plan konkret
04/12/2019 19:08
Top Talk: Bie paqja qeveri-opozitë, Rovena Voda e Jorida Tabaku “përplasen” për masat anti-krizë
03/12/2019 19:05
Top Talk: Bankat e nivelit të dytë kanë një stok financiar prej 4 miliard eurosh
02/12/2019 18:30
Top Talk: Bledi Çuçi qeveria do të strehojë çdo familje të dëmtuar nga tërmeti
29/11/2019 17:58
Top Talk: Shqipëria në darën e tërmeteve. 850 lëkundje në total
28/11/2019 18:34
Kristaq Kume në Top Talk: Nuk mund të ketë referendum para vitit 2021. Ja perse…
25/11/2019 16:30
Top Talk: Arben Manaj rrëfen kush e kontrollon tregun e Kokainës në Britani
22/11/2019 16:25
Frok Çupi një mesazh për Ilir Metën: Demokracia nuk mbrohet me ushtarë dhe armë
21/11/2019 16:08
Dvorani në Top Talk: Respektoj institucionet dhe kushtetutën, kallëzimi penal i Presidentit i pabazë
20/11/2019 17:56
Opozita në front të gjerë kundër ambasadorëve.Mesila Doda në Top Talk “i tall” për ecejaket e tyre…
19/11/2019 16:22
Astrit Hafizi në Top Talk “shuplakë” Armand Dukës. Boll me trajnerë të huaj në kombëtare
18/11/2019 16:24
Spartak Ngjela në Top Talk: Ilir Meta i çmendur, përmend ushtrinë kur s’ka askënd pas
15/11/2019 16:24
Këshilltari i Metës: Në Kushtetuese shkojnë vetëm kandidaturat e betuara në Presidencë
14/11/2019 17:19
Çuçi në Top Talk: Bujqësia spektakolare, për fermerët Shqipëria e fundit në rajon
13/11/2019 17:27
Edi Rama për Top-Channel: Albini të shohë se kush e pengoi bashkimin doganor
12/11/2019 17:08
Shqipëria të dalë nga Konferenca Islamike. Frok Çupi bën apelin e fortë nga Top Talk
11/11/2019 16:23
Robert Aliaj në Top Talk “fashikullon” politikën e iu kërkon studentëve të reagojnë
08/11/2019 16:43
Kujtim Çashku në Top Talk: Shqiptarët dhe hebrenjtë me ngjashmëri në rrugëtimin e tyre historik
07/11/2019 16:36
Ndikimi rus?! Andi Bushati në Top Talk: Basha ka shkelur ligjin për financimin
06/11/2019 16:55