Jemini debat me Sinematin “Ja çfarë do ndryshojë VARi në shqipëri– Procesi Sportiv, 13 Shtator 2021
14/09/2021 00:15
Shyqyri Ballgjini kujton arbitrin Arsen Hoxha ” Ka qënë abuziv”– Procesi Sportiv, 13 Shtator 2021
14/09/2021 00:15
Modelja habit studion “Kam një pyetje për Berishën”– Procesi Sportiv, 13 Shtator 2021
14/09/2021 00:15
Safet Gjici: Jam skeptik, ja mendimi im për ndërhyrjet e VAR – Procesi Sportiv, 13 Shtator 2021
14/09/2021 00:15
21 gola në 5 ndeshje, ja çfarë solli java e parë e kampionatit – Procesi Sportiv, 13 Shtator 2021
14/09/2021 00:15
Gjici reagon për Kokëdhimën: Bleu emrin e kampionatit por jam …– Procesi Sportiv, 13 Shtator 2021
14/09/2021 00:15
Parashikimet e Ylli Agës: 7 ekipe konkurojnë për kampion– Procesi Sportiv, 13 Shtator 2021
14/09/2021 00:15
“Ja fut kot” Lorenc Jemini zë ngushtë Ylli Agën – Procesi Sportiv, 13 Shtator 2021
14/09/2021 00:15
Sinemati: Ndryshimet në kombëtare pa dashje, Broja më çuditi – Procesi Sportiv, 6 Shtator 2021
07/09/2021 00:15
Droni në Elbasan, Jemini: Arbitrat folën në kufje, Taulant Balla është… – Procesi Sportiv
07/09/2021 00:15
Skandali me stadiumin Air Albania, bëhen koncerte por nuk luhet futboll – Procesi Sportiv
07/09/2021 00:15
Stadiumi Air Albania! Futet kënga Covidi dhe Partia por jo futbolli – Procesi Sportiv,6 Shtator 2011
07/09/2021 00:15
Arjan Peco: Më bëri përshtypje lojtarët e kombëtares nuk komunikonin-Procesi Sportiv, 6 Shtator 2021
07/09/2021 00:15
Droni në stadium, Artan Hoxha: Nuk është normale që… – Procesi Sportiv, 6 Shtator 2021
07/09/2021 00:15
Jupi: Kombëtarja më pëlqeu, Bajrami lojtar që nuk e kemi patur kurrë-Procesi Sportiv, 6 Shtator 2021
07/09/2021 00:15
Arjan Peço bën llogaritë: Ja si e kapim vendin e dytë – Procesi Sportiv, 6 Shtator 2021
07/09/2021 00:15
Xhaka nuk vaksinohet! Arjan Peço: Komuniteti shqiptar 90%… – Procesi Sportiv, 6 Shtator 2021
07/09/2021 00:15
Viloa Gjoleka habit Borshin! Provon sportin e veçantë por i ndodh një e papritur – Procesi Sportiv
07/09/2021 00:15
Hajdari: Jo çdo lojtar i Serisë A meriton formacionin e kombëtares – Procesi Sportiv, 6 Shtator 2021
07/09/2021 00:15
Komentatori demokrat surprizë për Alesia Bamin, “Dua ko tratë 4 vjet”-Procesi Sportiv,6 Shtator 2021
07/09/2021 00:15
Se mos të gënjen mendja se kualifikohemi? Nuk jam budallaqe… – Procesi Sportiv, 6 Shtator 2021
07/09/2021 00:15
Manushi shpërthen ndaj Italianit, “Maskara…” – Procesi Sportiv, 6 Shtator 2021
07/09/2021 00:15
Qeveria kopjon Përputhen, e kanë bërë… – Procesi Sportiv, 6 Shtator 2021
07/09/2021 00:15
Turp, nuk më lejuan në stadium për të folur për Bashkim Finon – Procesi Sportiv, 6 Shtator 2021
07/09/2021 00:15
Armando Broja shënoi golin, Klarisa Cena: E kam shok më dërgoi një…-Procesi Sportiv,6 Shtator 2021
07/09/2021 00:15
Kombëtare me dy fytyra! Ja shanset për kualifikimin në botërorin e Katarit – Procesi Sportiv
07/09/2021 00:15
Modelja amerikane kthehet në Shqipëri pas 24 vjetësh, ja lidhja me futbollin – Procesi Sportiv
08/06/2021 00:30
Flamurtari në Kat. e dytë, reagon për herë të parë presidenti Idrizi-Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06/2021 00:30
Redi Jupi: Kombëtarja nuk të inspiron dhe më bëri çudi… – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06/2021 00:30
Sherr për Flamurtarin, Sinemati-Idrizi “Mos më thuaj mua s’të zë…”-Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06/2021 00:30