Edi Manushi habit aktoren amerikane me… “Sa paguhesh…” – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06/2021 00:30
Gloria çmend studion, ja çfarë i la pa fjalë të ftuarit – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06/2021 00:30
Arjan Peço analizon Kombëtaren: Sa të jetë Edi Reja… – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06/2021 00:30
Euro2020, ja favoritët për të fituar kampionatin e verës – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06/2021 00:30
Flamurtari tiki taka me Barcelonën. Sot në Kat. e 2 ja reagimi i Idrizit – Procesi Sportiv
08/06/2021 00:30
Alesia Bami përpara mësueses, ja merr valles në studio – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 09:48
Një futbollist shqiptar për Kosovën, Qeqa Krelani tregon ofertën – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 09:47
Tjetër “gafë” e Manushit, ngatërroi Detox me B… – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 09:35
“Hapet” Jemini: Ja si më shanin në shkodër kur arbitroja – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 09:34
Alesia Bami zë ngushtë presidentin e Vllaznisë, ja reagimi i tij – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 09:28
Duka fërshëllehet në stadium, ja reagimi i presidentit të Vllaznisë – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 09:28
Analiza e Redi Jupit: Finalja ishte ndeshje pa stres ndryshe nga … – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 09:28
Përlotet presidenti, “Shkodra ka gjithcka por tani ka dhe V…” – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 09:28
Vajza e presidentit ndërhyn në studio, surpriza mes emisionit – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 09:27
Teuta kampione e Shqipërisë, ja shifrat e sezonit spektakolar – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 01:42
Finalja e Kupës, Vllaznia dhuron spektakël, ja çdo ndodhi më pas – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 01:08
“Sherr” mes drejtorëve të bankës për të marrë Viola Gjolekën në punë – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 00:30
Adi viziton Tuzin, një skuadër shqiptare bën histori në Malin e Zi – Procesi Sportiv, 24 Maj 2021
25/05/2021 00:30
Përparim Kabo akuzon Jorgjin: I ke prishur bisnesin dikujt…–Procesi Sportiv,24 Maj 2021
25/05/2021 00:30
Ernest Gjoka e thotë hapur “Më ka marrë malli për Safet Gjicin dhe …–Procesi Sportiv,24 Maj 2021
25/05/2021 00:30
Plas sherri në studio,Djarmati debat me Sinematin “Po investimi jonë…”–Procesi Sportiv,24 Maj 2021
25/05/2021 00:30
Perparim Kabo me gjuhë të ashpër, “Është bërë një skandal…”–Procesi Sportiv,24 Maj 2021
25/05/2021 00:30
Lorenc Jemini i merr skenën Manushit, ja veprimi i tij për penalltinë…–Procesi Sportiv,24 Maj 2021
25/05/2021 00:30
A do pranojë Apolonia një shpërblim? Ja përgjigjja epike e Kokëdhimës–Procesi Sportiv,24 Maj 2021
25/05/2021 00:30
Matko Djarmati feston si i “çmendur” por ankohet për…–Procesi Sportiv,24 Maj 2021
25/05/2021 00:30
Koco Kokëdhima mesazh për shkodranët “Apolonia do luajë si të ishte…” –Procesi Sportiv,24 Maj 2021
25/05/2021 00:30
Java e fundit e kampionatin, penalltia e Vllaznisë nxit debatin në studio–Procesi Sportiv,24 Maj2021
25/05/2021 00:30
Shpërthen Olta Sheta: Shikoje…shikoje more, debat me shkodranët–Procesi Sportiv,24 Maj 2021
25/05/2021 00:30
Olta Sheta sulmon Çinarin: Ai ishte me Vllazninë, gaboi shumë…–Procesi Sportiv,24 Maj 2021
25/05/2021 00:30
Shkodranët mesazhe për Kokëdhimën, ja reagimi i tin në studio–Procesi Sportiv,24 Maj 2021
25/05/2021 00:30