Politiko | Gaba, ‘Protesta e thirrur nga Berisha e tmerrshme, nuk na bën aspak krenarë’ | Top News
10/01/2022 22:23
Politiko | Bumçi, ‘Ngjarja e 8 janarit shumë e rëndë, Bashës i’u kërkua vetëm vota’ | Top News
10/01/2022 22:22
Politiko |’Njerëz të maskuar erdhën enkas në protestë për të sulmuar Partinë Demokratike’ | Top News
10/01/2022 22:21
Politiko | ‘Shkallët ku u ngjit Basha i mbante Sali Berisha’, debat mes Kikisë dhe Gabës | Top News
10/01/2022 22:21
Politiko | Kikia, ‘Kriza brenda PD shpërtheu për arsyje personale të Sali Berishës’ | Top News
10/01/2022 22:20
Politiko | Burimi, ‘Ky është moment shumë i mirë për opozitën, është rilindje’ | Top News
10/01/2022 22:19
Politiko | Protesta e 8 janarit! Në studio Kikia, Bumçi, Gaba dhe Çipa | Top News
10/01/2022 22:18
Politiko | ‘Nuk e duam Bashën kryetarë’, debat i ashpër mes Gabës e Bumçit | Top News
10/01/2022 22:18
Politiko | Gaba ,’Dhunuesit në protestë nuk kishin lidhje fare me Partinë Demokratike’ | Top News
10/01/2022 22:17
Politiko| ‘Duam ta shkarkojmë Bashën nga kryesia’ Debat i nxehtë mes të ftuarve në studio | Top News
10/01/2022 22:14
Politiko | Çollaku, ‘Duhet zgjidhur njëherë çështja non grata, pastaj t’i kthehemi Bashës’ |Top News
08/01/2022 09:23
Politiko | Çollaku, ‘Situata aktuale në PD, një histori e turpshme!’ | Top News
08/01/2022 09:22
Politiko | Topollaj,’Berisha e ka të pamundur t’ja marri vulën Lulzim Bashës’ | Top News
08/01/2022 09:21
Politiko | Topollaj, ‘Gjykata nuk ka si e merr vesh të vërtetën, do besojë kryetarin e PD’ |Top News
08/01/2022 09:21
Politiko | Hoxha, ‘Ja si do ta hapin demokratët derën e selisë blu’ | Top News
08/01/2022 09:20
Politiko | Një natë përpara protestës, jep dorëheqjen roja i selisë së PD pas 24 vitesh | Top News
08/01/2022 09:20
Politiko | Dhunë dhe incidente nesër në protestë? Deklarata të forta në studio | Top News
08/01/2022 00:05
Politiko | Jep dorëheqjen roja i godinës së selisë blu një natë para protestës | Top News
08/01/2022 00:04
Politiko| Nesër në protestë do të vritet deputeti i PD, Balliu komenton deklaratën e Brahos |TopNews
07/01/2022 23:52
Politiko| Është dhënë alarm që nesër do të ketë incidente, Hoxha-Ja urdhëri i Gledis Nanos |Top News
07/01/2022 23:47
Politiko | Hoxha, ‘Policia ndërhyn vetëm në aktet e dhunës ekstreme’ | Top News
07/01/2022 23:45
Politiko | Nesër pritet të ketë dhunë në protestë, Hoxha zbulon masat e policisë | Top News
07/01/2022 23:44
Politiko | Kryeministria mbulohet me pllaka metalike, Artan Hoxha-Shenjë provokimi | Top News
07/01/2022 23:43
Politiko| Vetëm pak orë përpara protestës së PD, kryeministria mbulohet me pllaka metalike |Top News
07/01/2022 23:40
Politiko | ‘Basha e Rama kanë të njëjtin saldator’, batuta e Balliut ‘shkrin’ të ftuarit | Top News
07/01/2022 23:39
Politiko | Spaho deklaroi se nesër do të vritet një deputet, debat i nxehtë në studio | Top News
07/01/2022 23:29
Politiko | Çfarë ndodh nesër përpara selisë? Debat i ashpër në studio mes të ftuarve | Top News
07/01/2022 23:25
Politiko | Paralajmërimi i Balliut, ‘Nesër do të futemi me të gjitha format në seli’ | Top News
07/01/2022 23:22
Politiko | Kaos nesër në PD, Artan Hoxha ‘përplaset’ me Klevis Balliun në studio | Top News
07/01/2022 23:22
Politiko | Balliu plas deklaratën e fortë, ‘Nesër do të shkulim derën e selisë blu’ | Top News
07/01/2022 23:19