Bashkimi irriton Ritvanën dhe Alvisën – Përputhen, 26 Tetor 2021
26/10/2021 19:30
Alvisa – Brunos: Je ftohur me mua kohët e fundit – Përputhen, 26 Tetor 2021
26/10/2021 19:30
Alvisa dhe Bruno diskutojnë, Mikelës si gjithmonë i djeg – Përputhen, 26 Tetor 2021
26/10/2021 19:30
Mikela dhe Bruno, “gic micet” skanë të sosur – Përputhen, 26 Tetor 2021
26/10/2021 19:30
Ada dhe Edi i fshihen kamerave dhe mbulojnë mikrofonin.Çfarë po diskutojnë ata?-Përputhen PRAPASKENA
26/10/2021 11:03
Ada ofendon Edin, zbuloni arsyen pse – Përputhen PRAPASKENA
26/10/2021 11:03
Djemtë e rinj kanë ardhur me ide të qarta. “Meshkuj ka plot, po burra ka pak – Përputhen PRAPASKENA
26/10/2021 11:02
Djemtë akuzojnë Adën, ti do burra me lekë – Përputhen PRAPASKENA
26/10/2021 11:02
Bora flet pas puthjes romantike, Tola “rreh” djemtë e lagjes – Përputhen 25 Tetor 2021
25/10/2021 19:52
Vajza nuk përmbahen nga hyrjet e reja, ju shkëlqejnë sytë – Përputhen, 25 Tetor 2021
25/10/2021 19:52
Bruno e Mikela nuk humbasin rast ti hedhin kunja, njëri – tjetrit – Përputhen, 25 Tetor 2021
25/10/2021 19:31
Njihuni me Erjonin, 25 vjeçari që bëhet pjesë e programit – Përputhen, 25 Tetor 2021
25/10/2021 19:31
Vlonjati 26 vjeçar “përputhet” me Alvisën ende pa hyrë… – Përputhen, 25 Tetor 2021
25/10/2021 19:31
Arjani i flet troç Tolës: Je fanatike ndaj vetës, ke turp të pëlqesh djemtë-Përputhen, 25 Tetor 2021
25/10/2021 19:30
Arjani ul Borën në kolltukun e tij dhe e merr në pyetje – Përputhen, 25 Tetor 2021
25/10/2021 19:30
Azemi i mërzitur me Tolën: Sillesh shumë keq me mua – Përputhen, 25 Tetor 2021
25/10/2021 19:30
Ja si reagon Bora kur sheh veten e saj teksa puthej me Donaldin në BBV – Përputhen, 25 Tetor 2021
25/10/2021 19:30
Mikela provokon Tolën, ajo nuk ja përton… – Përputhen, 25 Tetor 2021
25/10/2021 19:30
Albi dhe Bruno janë zënë, nuk flasin prej Tolës – Përputhen, 25 Tetor 2021
25/10/2021 19:30
Bora Zemani tregon ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin – Përputhen, 25 Tetor 2021
25/10/2021 19:30
Çudit Tola: Kam rrahur të gjithë djemtë e lagjes – Përputhen, 25 Tetor 2021
25/10/2021 19:30
Bora Zemani tregon të papriturën që i ndodhi pas surprizës në BBV – Përputhen, 25 Tetor 2021
25/10/2021 19:30
Bruno: Nuk pata qëllim të kris marrëdhënien Tola dhe Albi – Përputhen, 25 Tetor 2021
25/10/2021 19:30
Albi çohet dhe puth Tolën, vajzat zhgënjehen… – Përputhen, 25 Tetor 2021
25/10/2021 19:30
Deklarata e Bajos pas përjashtimit nga Përputhen – Përputhen PRAPASKENA
25/10/2021 11:00
Bruno ndihmonë Adën, Edi xhelozon – Përputhen PRAPASKENA
25/10/2021 11:00
“Mikela sa të bukura të janë bërë të pasmet” Çudit konkurenti – Përputhen PRAPASKENA
25/10/2021 11:00
Meliku dhe Alvisa bëhen kundër Toles – Përputhen PRAPASKENA
25/10/2021 11:00
Kuriozë. Ja djemtë duke u bërë gati për Prime – Përputhen PRAPASKENA
25/10/2021 11:00
Deklarata e Hysenit pas përjashtimit nga Përputhen – Përputhen PRAPASKENA
25/10/2021 11:00