Zheji në Top Talk: Top Channel “asi” përcaktues për zgjedhjet
13/11/2020 16:30

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Top Talk:Astrit Patozi tregon kush e “helmon” politikën shqiptare dhe tregon antidotin e këtij helmi
26/01 16:14
Top Talk: Bollino zbërthen dosjen e përgjimeve për interesin e grupit mafioz Ndragheta në Shqipëri
25/01 16:35
Top Talk: “Bombat Mjedisore”! Ja çfarë pritet të ndodhë me plehrat, ujin dhe ajrin
22/01 16:55
Yzeiri në Top Talk: Rama “shkeli” mbi 21 Janarin kur bëri Metën aleat. Mahmutaj rrëfen si u plagos
21/01 16:56
Jozefina Topalli në Top Talk: Bashkohem me PD nëse nuk është Basha kandidat për kryeministër ‘
20/01 16:52
Top Talk:Shehi zbulon se kur opozita do të ketë gati kandidatët për zgjedhje.Ja çfarë i kërkon Bashës
19/01 17:01
Top Talk: Ilir Beqaj shpjegon përse PS merr të paktën 72 mandate në zgjedhje
18/01 17:01
Dule në Top Talk. Nuk ia jap votën Ramës, nëse PBDNJ do përcaktonte mandatin e tretë të PS-së
15/01 16:57
Top Talk: Paralajmërimi i fortë i Idrizit për Bashën. Kujdes, nuk jemi në tregun e gjësë së gjallë
14/01 16:44
Top Talk: Mediu zbulon strategjinë efektive për fitoren e zgjedhjeve. Tani topi te Basha
13/01 16:51
Arlind Qori në Top Talk:Oligarkët kanë nën sqetull si qeverinë dhe opozitën.Duhet një tërmet politik
12/01 16:39
Celibashi në Top Talk: inaugurimet e Ramës nuk janë shkelje edhe opozita i përdor për fushatë
11/01 16:44
Top Talk: Zheji zbulon misionin e fshehtë të Ramës për të vendosur paqen mes Turqisë dhe Greqisë
08/01 16:40
Top Talk:Befason Frrok Çupi. Amerika të bashkëqeveriset nga Biden e Trump. Ja pse dhe si…
07/01 16:57
Top Talk: Veting fetar! Rreziku i mashtruesve dhe radikalëve shumë i madh
06/01 16:53
Top Talk:Taksimi i të ardhurave ndez debatin. Bushati i PS pranon se duhet rishikuar
05/01 17:06
Top Talk: Rama 3 apo Basha 1?! Ja zgjedhja e Prof. Perparim Kabos
04/01 16:42
Top Talk: 2020 përcaktuese për fitoren e zgjedhjeve të 25 Prillit?! Artur Zheji përballë Frrok Çupit
31/12 17:00
Top Talk: Një udhëtim telegrafik me Arben Manajn në disa prej ngjarjeve të 2020-ës në botë
30/12 16:30
Manastirliu në Top Talk:Vaksina anticovid jo e detyrueshme. 20% e popullatës do të vaksinohet e para
29/12 17:14