Zbulohen finalistët e BBV? Ja kush do jetë përballë Luizit… | Breaking Top News
25/01/2023 15:12

Gazetari Bled Mane dhe ish-konkurentja e Përputhen Ritvana Fetahu të ftuar në Breaking diskutojnë në lidhje me ngjarjet në BBV.

Tronditëse/ Mjeku në Ankara: Situata tragjike, mbi 4500 viktima nën rrënoja | Breaking Top News
07/02 10:53
E Trishtë! Live nga Turqia, mjekët ngrenë ALARMIN: Numri i të prekurve rritet.. | Breaking Top News
07/02 10:52
I ftohti siberian “mbërthen” Shqipërinë, mësoni si do të jenë temperaturat sot | Breaking Top News
07/02 10:40
Emisioni i plotë: Do përsëritet 21 janari? Ja çfarë pritet nga protesta e Berishës.. | Breaking
06/02 15:44
Dea-Amos çift, apo bashkëpunëtor ‘kurthesh’? Zbërthehet marrëdhënia e tyre | Breaking Top News
06/02 15:27
‘Dasma’ dhe puthja e famshme në BBV, ish-banorët urojnë LIVE Luizin dhe Kiarën! | Breaking Top News
06/02 15:27
Luizi përdori Tean? Ja si u ‘shua’ dashuria e saj për Luizin… | Breaking Top News
06/02 15:26
‘Po luan me 2 porta’ / Me Oltën apo Luizin, me kë grup është ‘Maestro’? | Breaking Top News
06/02 15:26
Olta do mposhtë Luizin?1 Ja kush do jetë fituesi i BBV | Breaking Top News
06/02 15:25
Largimi i Efit, I stisur apo i merituar? Ja çfarë zbulojnë ish-banorët e BBV | Breaking Top News
06/02 15:20
Xhonatani sqaron një herë e mirë ‘romancën’ e tij me Oltën: E turpshme që… | Breaking Top News
06/02 15:19
Nga largimi i Efit te romanca me Oltën/ Ish banorët zbardhin SKENARIN e BBV | Breaking Top News
06/02 14:39
A rrezikohet Albin Kurti si kryeministër? Përgjigjet Nexhmedin Spahiu | Breaking Top News
06/02 14:37
Vizita e Lajçak në Kosovë / Tom Gashi zbardh takimet | Breaking Top News
06/02 14:28
E turpshme! Sali Berisha t’i vërë gishtin kokës, thirrja e deputetit të PD | Breaking Top News
06/02 14:12
McGonigal, Berisha: Rama ka foto të shumta me të në Kryeministri dhe restorante! | Breaking Top News
06/02 14:07
A do lëshojë ‘pe’ Albin Kurti përballë Serbisë? ANALIZOJNË Analistët | Breaking Top News
06/02 14:07
Shpërthen deputeti: PD ka drejtues njerëz pa identitet dhe pa mbështetje | Breaking Top News
06/02 14:00
Plas DEBATI/ Dash Sula sulmon Flamur Nokën?! | Breaking Top News
06/02 14:00
Përplasja/ Deputetja e PD për situatën në selinë blu: Pyll pa derra s’ka… | Breaking Top News
06/02 14:00