Zaev për herë të parë në Athinë: Besoj se të gjithë së bashku mund ta ndryshojmë Ballkanin
16/09/2020 02:21

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News – Përhapja e infektimeve/ Mbyllen 75 shkolla në Itali
25/09 22:13
Top News – Arrestohet Hysni Gucati/ Kreu i veteranëve të luftës të UÇK
25/09 22:07
Edicioni Informativ, 25 Shtator 2020, Ora 19:30
25/09 20:45
Top News – Nipi i Eskobarit/ Gjen `thesarin` në muret e shtëpisë
25/09 20:20
Ndahen çmimet e TIFF/ Edicionii 18 këtë vit u zhvillua online
25/09 20:11
Eulex, arrestime për dosjet e Hagës/ Policia bastis selinë dhe zyrat e veteranëve të UÇK
25/09 20:09
Top News – Ku do jetë kandidat! Rama flet nga Vlora për zgjedhjet
25/09 20:01
Top News – Europa në përkeqësim/ Shpërthim rastesh në Itali e Francë
25/09 19:35
Top News – Britania në darën e covid/ E fejuara e Johnson, pushime luksoze
25/09 19:28
Top News – Rebel Wilson e Jacob Bush/ Debutojnë si çift në tapetin e kuq
25/09 19:26
Top News – Dialogu Kosovë-Serbi/ Shtyhet takimi i së hënës
25/09 19:15
Top News – Shkarkohet kardinali/ Mori para nga kisha për vëllezërit
25/09 18:40
Top News – Norvergji, çmimi i vesit/ Nxit shpenzimin me ulje taksash
25/09 18:38
Top News – Operacioni i Europolit/ Konfiskohen 27 milionë maska
25/09 18:36
Top News – Prokuroria speciale/ Valë arrestimesh në Kosovë
25/09 18:23
Top News – Kodi i ri zgjedhor/ PD zbardh ligjet e marrëveshjes
25/09 17:52
Top News – Moti i keq në fundjavë/ 5 prefektura rrezikojnë përmbytjet
25/09 17:13
Top News – Që nga nisja e pandemisë/ Covid, 373 humbje jete në Shqipëri
25/09 17:13
Top News – 124 raste dhe 3 viktima/ Apel për mbipopullimin në QSUT
25/09 17:12
Top News – Charlie Hebdo/ Arrestohet autori i sulmit
25/09 17:10