Yzeiri në Top Talk: Nuk ka justifikime për Ramën. Të nisë procedurat për shkarkimin e Metës
29/04/2021 16:41

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Top Talk: Guvernatori i Bankës së Shqipërisë zbulon preferencat valutore të trafikantëve
21/06 16:40
Top Talk: “Gafa” e Bankës së Shqipërisë me kartëmonedhat e reja. Ja si mund të keqpërdoren nga krimi
18/06 16:30
Top Talk: Deputeti Ligoraq Karamelo flet për kërcënimin fizik dhe lëshon këtë mesazh
17/06 16:32
Top Talk: Arben Ristani zbulon lidhjen e posaçme mes Berishës dhe Bashës. Plotësojnë njëri tjetrin
16/06 16:34
Top Talk: A është Basha peng i Berishës?! Ja çfarë po ndodh mes binomit kryetar ish-kryetar të PD-së
15/06 16:39
Top Talk:Paralajmërimi i Frrok Çupit.Berisha do marrë para drejtësisë dhe Bashën. Ja dosja që i pret
14/06 16:28
Top Talk: Pak orë para zgjedhjeve në PD, Kadilli sulmon servilët e Bashës. Bëjnë mirë të heshtin
11/06 16:22
Top Talk: Rastësi apo e qëllimshme, Bashën e mbështet edhe Rama edhe Berisha. Reagon Ervin Salianji
10/06 17:02
Yzeiri në Top Talk:Meta president surrogato,shkarkimi i nevojshëm. Lami u cenua balanca e pushteteve
09/06 16:32
Top Talk: Shkarkimi i Metës. Opozita parlamentare me qëndrime pro dhe kundër. Flasin Stojku e Roshi
08/06 16:39
Frrok Çupi në Top Talk: Berisha non grata dhe shkarkimi i Metës dy bonuse për çeljen e negociatave
07/06 16:42
Top Talk: Mesazhet e forta të prof.Kabos për drejtësinë e politikën. Ja çfarë pritet të ndodhë
04/06 16:56
Top Talk: Grida Duma zbulon kandidatin për kryetar të PD-së që mbështet. Akuzon Ramën për diversion
03/06 16:51
Spiropali në Top Talk: PS e gatshme t’i japë presidentin opozitës. Mbetemi të hapur për bashkëpunim
02/06 16:44
Top Talk: SPAK-u po heton edhe në qeveri. Nuk bëjnë përjashtim as Berisha, Meta e Rama
01/06 17:00
Top Talk: Gjyqtarja e Tik Tok-ut viktimë e mendjelehtësisë së saj. Çfarë ndodh në të tilla raste?!
31/05 16:52
Top Talk: Shkarkimi i Metës ndan juristët. Pro apo kundër? Ja argumentet
28/05 16:45
Top Talk: Ja shkaku madhor i përplasjes Meta-Berisha me SHBA
27/05 16:46
Top Talk:Zgjedhjet e 26 majit 1996,Berisha goditi demokracinë në themele. Flasin dëshmitarë të kohës
26/05 16:57
Murrizi në Top Talk: Ja pse do shkarkohet Ilir Meta
25/05 16:37