Vrasja e 25 vjeçarit në Top Talk:Rast I veçuar. Nr 2 i Policisë së Shtetit apel për vetëpërmbajtje
09/12/2020 16:46

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Sondazhi i IPSOS në Top Talk/ Yzeiri: Rama mjeshtër komunikimi, Basha recitues i ftohtë
26/02 17:21
Frrok Çupi në Top Talk: Lulzim Basha ka krijuar një koalicion me parti inertesh
25/02 16:44
Top Talk: Ardian Dovorani “shpërfill” Ilir Metën. Për mua ka rëndësi kushtetuta, jo personat
24/02 16:47
Denaj në Top Talk: Premtimet e PD te parealizueshme, rrisin deficitin buxhetor
23/02 16:44
Brataj në Top Talk:Situatë serioze, priten masa kufizuese,jo karantinë totale,s’ka anulim zgjedhjesh
22/02 17:03
Top Talk: Manjani “i përvishet” Metës. Nuk mund të quash llum ish bashkëpunëtorët që krijove LSI-në
19/02 16:48
Përparim Kabo në Top Talk:Nuk na duhet rrotacion për interesa njerëzish,na duhet projekt i besueshëm
18/02 16:48
Top Talk: Populizmi niveli më i lartë i korrupsionit. Ja çfarë thotë Artur Zheji për Albin Kurtin
17/02 16:45
Grida Duma në Top Talk: Lista e PD me kuaj fitoreje. Ata kanë mjetet ne arsyet
16/02 16:41
Top Talk: Ja pse Shqipëria nuk bën dot zgjedhje si Kosova. Flasin Çupi e Yzeiri
15/02 16:46
Milaim Zeka në Top Talk: Kosova do shkojë dy herë në zgjedhje. E vështirë një qeveri me Albin Kurtin
12/02 16:50
TopTalk:Idrizi një sqarim për Bashën e një paralajmërim për Ramën.Çamëria dhe deti të panegociueshme
11/02 16:56
Top Talk: Premtimet elektorale! Yzeiri:Basha i pabesueshëm. Gjekmarkaj: Rama gënjeshtar
10/02 16:43
Top Talk: Murrizi “tallet” me fushatën e Bashës, Hajdarit e Ramës. E cilëson hipokrizi
09/02 16:45
TopTalk:Çupi paralajmëron Metën.Skenari i destabilizimit do groposë vetë Presidentin e shpurën e tij
08/02 17:03
Top Talk: Pandemia! Kreu i Akademisë së Shkencave Ja kur do shohim dritë në fund të tunelit
05/02 16:43
TopTalk:PD i vendos”çmimin”programit ekonomik.Ja sa kushtojnë reformat e Bashës Kryeministër çdo vit
04/02 16:55
Top Talk: Manjani “kryqëzon” Ramën e Bashën. Përgjegjës për gjendjen e vendit. Por jo vetëm ata
03/02 16:52
Top Talk’ Kush i futi të inkriminuarit në Parlament?! Flasin dy ish-kryetarët e KQZ
02/02 16:48
Agron Duka në Top Talk: Po na trajtojnë si bagëti të matrikulluara në zgjedhje me numra rendorë
01/02 16:29