U vra Ervis Martinaj? Karamuço kundër Ramës: E di gabim, mos i jep afate Policisë, e ka në dorë Prokuroria
19/12/2022 22:26
Sondazhi i parë/ Kush e fiton Tiranën Veliaj apo Këlliçi? – Top Story
30/03 23:51
Mazniku: Këlliçin as nuk e njohin si kandidat, Veliaj ka diferenca të mëdha si kandidat
30/03 22:59
Sondazhi/ Veliaj-Këlliçi sa e pëlqejnë kryebashkiakun e PS, 22.8% nuk e njohin Këlliçin
30/03 22:55
Luarasi: Veliaj ndërtoi 40 shkolla dhe 20 kopshte, s’thua dot që ska punuar
30/03 22:54
Debati për një shkollë në Astir, Teliti përplasje të fortë me Maznikun: Mos më numëro më thuaj emrin
30/03 22:54
Sondazhi/ Beteja për Tiranën, 57% e qytetarëve do të marrin pjesë në zgjedhje
30/03 22:43
Sondazhi/ Qytetarët e Tiranës besojnë se gjërat po shkojnë në drejtimin e duhur
30/03 22:32
Pse ka trafik në Tiranë? Mazniku:Jemi në zhvillim, ja pse s’ka trafik në Ersekë
30/03 22:32
A e duan Ramën? Mazniku: Kënaqemi edhe me pak, tregues se kanë besim tek ne
30/03 22:31
Sondazhi/ A keni besim te Rama? 57.2% e shqiptarëve besojnë kreun e qeverisë
30/03 22:31
Shpërthen Curri: Si mund të jenë shqiptarët njësoj pas 10 vitesh, ky është depresion
30/03 22:16
Shpërthen Luarasi: S’mund t’i quajmë njerëzit idiotë, nuk janë shumë nga ata që jetojnë keq
30/03 22:15
Luarasi përplaset me Telitin: Po deformon shifrat, si e lexon sondazhin ashtu?
30/03 22:05
“Pas 10 vitesh në pushtet shqiptarët më keq”, eksperti i PD: 76% e njerëzve thonë që s’jemi mirë
30/03 22:04
Mazniku: Njerëzit duan të jenë më mirë, prandaj thonë që jemi keq
30/03 22:03
Debati Teliti-Mazniku: Po na ikin shokët, jemi shtresë e mesme dhe po ikin mjekët
30/03 21:51
“Në Shqipëri 55% e njerëzve jetojnë keq”, Teliti: Kur thonë keq në Tiranë, qytetet janë më keq
30/03 21:38
Nisin llogaritë për zgjedhjet, Kush e fiton Tiranën, Durrësin dhe Elbasan? – Top Story
30/03 01:00
Soko ironizon deputetin e PS: Ne gjejmë profesionistë, ti me thua anëtarët e PS
30/03 00:08
Habit deputeti i PS: Se njoh kush është kandidja jonë në listën e këshillit bashkiak
30/03 00:07