Top Talk:Emërimet me gisht të Edi Ramës në parti e qeveri. Flet Sekretari Dixhital i PS Etien Xhafaj
07/09/2021 16:41

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Top Talk: Padia e Berishës ndaj Blinken një blof juridik apo një akt politik?!
27/10 16:53
Bamir Topi në Top Talk: Beteja personale Berisha-Basha do asgjesojë PD. Ja zgjidhja
26/10 16:58
Top Talk: Jozefina Topalli flet për ushtrinë e PD-së. Ja kush e kontrollon e atë sot
25/10 17:14
Prof. Kabo në Top Talk: Koha nuk pret.Mosveprimi i SPAK-ut po “vret’ besueshmërinë te drejtësia e re
22/10 16:32
Flamur Noka në Top Talk: Kuvendi Kombëtar i PD brenda këtij viti. Ja çfarë e pret Lulzim Bashën
21/10 16:22
Top Talk: Arion Sulo zbulon diversionin që po bën Rama për të mbajtur PD-në të përçarë
20/10 16:38
Top Talk: Grida Duma ka një mesazh të fortë. Paralajmëron taktikën e re të PD-së
19/10 17:13
Top Talk:”Shpërthen” pedagogu kundër masave anticovid në shkolla. Studentët kërkojnë teste falas
18/10 16:46
Visar Zhiti në Top Talk: Edi Rama dhe Sali Berisha dy autokratë që predikojnë demokracinë
15/10 16:44
Top Talk: Basha flet për lidhjet e oligarkëve me Ramën, Shalsi i kujton zyrat e kunatit te Kastrati
14/10 16:42
Gjekmarkaj në Top Talk: Berishën do e largoja që në 2013, vendimi i Bashës kurajoz
13/10 16:35
Frrok Çupi në Top Talk: PD se ka të gjatë!
12/10 16:27
Top Talk: Çfarë po përgatisin Adriatik Lapaj e Florian Binaj?! Aktivisti e aktori nismë surprizë
11/10 16:54
Geri Kokalari në Top Talk: Berisha e keqja më e madhe e Shqipërisë, SHBA të publikojë provat për të
08/10 16:39
Ilir Yzeiri në Top Talk: Ja përse Berisha nuk ia merr dot partinë Bashës
07/10 16:45
Top Talk: Bomba e çmimeve që po shpërthen zemëratën popullore
06/10 16:08
SPAK-u po “gjurmon” për paratë e fshehura në parajsa fiskale. Ja rasti i parë
05/10 17:25
Pandora Pappers në Top Talk: Politikanët që kanë fshehur paratë në parajsa fiskale
04/10 17:55
Demalia në Top Talk:Berisha ka tapinë,Basha letrat e legalizimit.Kush do t’i mbajë çelësat e PD-së?!
01/10 16:42
Top Talk: Kryqëzimi politik i të ardhmes së PD-së. Pikëpyetjet e përballjes Berisha – Basha
30/09 17:09