Top Talk: “Zjarri elektoral” në Durrës. Reagon Milva Ekonomi
10/04/2021 16:32

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Kadilli në Top Talk: Zgjedhjet i humbëm, Basha kërkon alibi për të mbajtur kreun në parti. Të ikë…
14/05 16:28
Anëtari i KAS në Top Talk: përmbysja e rezultatit të zgjedhjeve e vështirë.Berati e Durrësi mundet
13/05 17:01
Frrok Çupi në Top Talk: Lulzim Basha “i llastuari” politik. Ja përse e do Rama dhe ndërkombëtarët
12/05 16:41
Top Talk: Vlora arenë atentatesh mafioze. Ja çfarë zbulojnë gazetarët për vrasësit me pagesë
11/05 17:00
Top Talk: Provokon analisti, e cilëson Ramën “burrë shteti”. Ja si e mbështet bindjen e tij
10/05 16:29
Top Talk: Ilir Meta drejt ndjekjes penale?! Ulsi Manja specifikon shkeljen e rëndë të Kushtetutës
07/05 16:30
Top Talk: Apeli i Dukës për Bashën. Prano humbjen, hap partinë e lejo zgjedhjet e vërteta në PD
06/05 16:36
Top Talk: Bledi Mane provokon Edi Ramën dhe Lulzim Bashën. Ja çfarë i zbulon…
05/05 16:26
Top Talk: Adrian Çela rrëzon pretendimet për manipulimin e zgjedhjeve. Në burgje fitoi opozita
04/05 16:02
Top Talk:Shkarkimi i Metës i pritshëm për juristët.Tejkaloi kompetencat e cënoi marrëdhëniet me SHBA
03/05 16:25
Top Talk:Nard Ndoka nuk do të jem më Kryetar i PDK, fajëson Bashën dhe strategjinë e tij për humbjen
30/04 17:01
Yzeiri në Top Talk: Nuk ka justifikime për Ramën. Të nisë procedurat për shkarkimin e Metës
29/04 16:41
Imami në Top Talk: Berisha duhet të flasë, është pro apo kundër largimit të Lulzim Bashës si kryetar?!
28/04 17:01
Top Talk: Meta humbi “Referendumin Anti-Rama”. Do japë dorëheqjen presidenti?!
27/04 19:21
Top Talk: Kërkohet Dorëheqja e Bashës. Dështoi në zgjedhje
27/04 17:47
Top Talk: Kulluri ironizon rëndë Bashën që reklamon humbjen e zgjedhjeve si fitore
26/04 17:54
Ilir Yzeiri në Top Talk: Populli më i emancipuar në zgjedhje se politikanët
25/04 17:56
Top Talk-Abilekaj: PD-LSI fitojnë zgjedhjet, Nazarko: rezultat i ngushtë, përcaktuese PSD e Doshit
23/04 16:55
Top Talk:Flet Zv/Dr i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit. Kemi marrë masa që Elbasani mos përsëritet
23/04 16:45
Top Talk: Sherri mes kandidatëve të PS në Durrës?! Rrëfehet Alban Xhelili
22/04 15:59