Top Talk – Rama çon gazetarin për riedukim. Gazetarët: kryeminsitri mbushi kupën. Ja çfarë pritet
04/07/2022 16:08

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Zbulohet pse u nda Meta nga Monika! Pazaret e pista për dialogun Kosovë-Serbi – Top Talk
21/06 17:27
Habit Zeka: Serbët duhen çuar te Kisha e Laçit! Andoni: Kurti duhet të jetë transparent për…
21/06 17:10
Shpërthen Milaim Zeka: Ja pse BE-së i intereson zbrazja e Kosovës… – Top Talk
21/06 17:07
Milaim Zeka zbulon për herë të parë çfarë u tha në takimin e Biden me Thaçin dhe…
21/06 17:06
Pazari i shëmtuar! ‘BE po blen 6 muaj kohë nga Kosova dhe Serbia’, e zbulon Koci – Top Talk
21/06 16:59
Një grua tjetër mes çiftit Meta-Monika? Milaim Zeka çudit me deklaratën e fortë… – Top Talk
21/06 16:58
Divorci Meta-Monika! Zeka: Kur ta arrestojnë, ja çfarë do i thotë Gjykatës… – Top Talk
21/06 16:55
Milaim Zeka plas “BOMBËN”, shkaku i ndarjes Meta-Kryemadhi, e fshehta që… – Top Talk
21/06 16:33
PS përballë opozitës, çfarë pritet sipas Spiropalit/ Gjekmarkaj ftesë për bashkim… – Top Talk
20/06 17:35
Nga bashkimi i PD, Basha me parti të re te Berisha! Gjekmarkaj flet për fitoren në zgjedhje
20/06 17:23
Gjekmarkaj: Iu bëjmë thirrje edhe Socialistëve për t’ju bashkuar opozitës, presim fitore në 2025
20/06 17:10
Basha ndryshon mendim, shpreh alternativën! Gjekmarkaj shpërthen në kritika… – Top Talk
20/06 17:09
Spiropali: Slogani i opozitës do ishte; Mbani Amerikën, Saliun nuk e lëshojmë… – Top Talk
20/06 17:04
Çfarë e detyroi PS t’i jepte prioritet Berishës? Përgjigjet Elisa Spiropali – Top Talk
20/06 16:57
Kërkesat e Shqipërisë në Samitin për Ukrainën! Elisa Spiropali zbulon gjithçka… – Top Talk
20/06 16:56
Integrimi në BE, Spiropali: S’jemi aty për të plotësuar vetëm disa kuti burokratike – Top Talk
20/06 16:51
Ngjela plas BOMBËN; Ja kush do jetë shteti i 3-të shqiptar në rajon… – Top Talk
19/06 17:20
Debati Trump-Biden! A do qëndrojë Biden në këmbë dhe a përmbahet Trump? Flet Nasto – Top Talk
19/06 17:01
Presidencialet në SHBA, ja si Biden skualifikohet nga gara… Zbërthen situatën Nesto – Top Talk
19/06 16:59
Nasto: Trump e duan më shumë tani që është i dënuar/ Biden quhet si i paaftë.. – Top Talk
19/06 16:58