Top Talk: Publikimi i pagave, truk apo skandal i paqëllimshëm?!
23/12/2021 16:09

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Top Talk: Çfarë po paralajmëron PS për presidentin?!
24/05 16:39
Ibsen Elezi në Top Talk: I kam dy fjalë për Sali Berishën
23/05 16:51
Top Talk: Edvin Kulluri i prish “celebrimin” Berishës. Rikthimi i tij në krye të PD lajm i keq
20/05 16:21
Top Talk: Edi Rama ta nisë nga ministrat jo nga qytetarët ballafaqimin e pasurisë
19/05 16:09
Top Talk: Opozita do një president nga politika. Ja disa nga kandidaturat
18/05 16:54
Top Talk: Kreshnik Spahiu zbulon qëllimin e vërtetë të marrëveshjes Rama-Basha më 17 maj
17/05 16:39
Dritan Hila në Top Talk: Ilir Meta “kurbani i madh” i SPAK-ut
16/05 16:46
Top Talk – Serbët: Faleminderit që refuzuat gjenocidin në Bosnje. Do vijmë për pushime në Shqipëri
13/05 16:06
Nora Malaj në Top Talk: Një presidente grua që të bëjë zap mistrecët e politikës
12/05 16:33
Top Talk: Ilir Yzeiri sfidon kreun e SPAK-ut.Heto Berishën që të mësojmë të vërtetën e bëmave të tij
11/05 16:34
Top Talk: Nikollë Lesi ia thotë publikisht Berishës. Doktor nuk e mund dot Ramën
10/05 16:18
Ibsen Elezi në Top Talk: Ja përse po përballem me Berishën për kreun e PD-së
09/05 16:39
Top Talk: Është krijuar Homos Democraticus! Kështu i cilëson Frrok Çupi idhëtarët e Berishës
06/05 16:36
Top Talk: Korrupsioni i Berishës unik në botë me shpërthim në Gërdec. Nuk është alternativë e besueshme
05/05 16:15
Top Talk: Zbulohet identikiti i presidentit të republikës. Ja cilësitë e tij
04/05 16:30
Agim Nesho në Top Talk:Na duhet një president që të shmangim shndërrimin e ambasadorit në guvernator
03/05 16:34
Top Talk: Kreshnik Spahiu zbulon paktin Rama Berisha. Ja përse drejtësia e re nuk vepron
02/05 17:09
Top Talk: Hetoni Berishën! Thirrja publike e gazetarit Dritan Hila për SPAK-un
29/04 16:25
Top Talk: Patozi refuzon ftesën e Berishës. Vlen për ata që duan të gënjehen
28/04 16:35
Milaim Zeka në Top Talk: Idioteske të pretendosh ndërhyrjen e SHBA në axhendën e drejtësisë
27/04 17:10