Top Talk: Protesta e rrallë e djalit të ish kryeministrit. Ja pse dola vetëm me vajzën dhe gruan
10/12/2020 17:09

Top Talk: Protesta e rrallë e djalit të ish kryeministrit. Ja pse dola vetëm me vajzën dhe gruan

Spanjë-Angli/ Kush e fiton Euro 2024? Halilaj: Një finale pa surpriza… – Top Talk
12/07 17:38
Nga zhgënjimet deri te surprizat e Euro 2024/ Zbërthen gjithçka Jetmir Halilaj
12/07 17:27
‘Parashikimi Spanjë-Angli, në finale nuk fiton skuadra që luan mirë’, flet Halilaj
12/07 17:26
Bido shpërthen ndaj djalit të Belerit: Nuk mund të jetë as kandidat por as…
12/07 17:08
Bido: Tavo mund të marrë vota përtej komunitare, por ja çfarë pritet në Himarë
12/07 17:06
Himara mbi 85% shqiptarë, kush duhet të fitojë zgjedhjet? Zbërthen gjithçka Bido – Top Talk
12/07 16:49
‘Absurde, thirren për të votuar dy kandidatë grek në Bashkinë e Himarës!’, Bido
12/07 16:46
Basha po i lutet Berishës për…Pak orë nga Protesta, tubimi si kurrë më parë! – Top Talk
11/07 17:25
Idrizi: Për herë të parë po institucionalizohet çështja e Ligjit të Luftës me frymë miqësore
11/07 17:14
Ligji i Luftës mbahet për pronat e Çamërisë? Ja si qendron e vërteta, zbërthen Idrizi… – Top Talk
11/07 17:13
“Çështja e parë që duhet të ulemi me Greqinë është Ligji i Luftës, ja çfarë pritet”, Idrizi
11/07 17:07
Shpërthen Gjekmarkaj: S’ka akuzë konkrete ndaj Berishës, nuk krahasohet me Ahmetajn – Top Talk
11/07 16:57
Gjekmarkaj paralajmëron: Protesta sonte kalon edhe 20 shkurtin/ Përgatitjet për Zgjedhjet 2025
11/07 16:56
Protesta sonte për lirimin e Berishës & kundër SPAK?! Përgjigjet Gjekmarkaj – Top Talk
11/07 16:55
Habit Gjekmarkaj: Basha po dërgon lutës te Berisha për t’i gjetur akomodim… – Top Talk
11/07 16:54
Murrizi i ashpër: Jam kundër qeverisë teknike sepse s’ka… Ja pse u nda Basha-Alibeaj – Top Talk
10/07 17:33
Deklarata të forta: Sulmi i Serbisë ndaj Kosovës, ja hapi i radhës… – Top Talk
10/07 17:26
Nesho paralajmëron: Situata kritike, po i vendosin FLAKËN Ballkanit… – Top Talk
10/07 17:21
Deklarata e fortë: Vuçiç pret sinjal nga Putin për të goditur Kosoven… – Top Talk
10/07 17:06
Murrizi lëshon gojën, ja kë merr zvarrë! Edhe qentë nëse bëhen Ministra, ndahen – Top Talk
10/07 16:59