Top Talk: Protesta e rrallë e djalit të ish kryeministrit. Ja pse dola vetëm me vajzën dhe gruan
10/12/2020 17:09

Top Talk: Protesta e rrallë e djalit të ish kryeministrit. Ja pse dola vetëm me vajzën dhe gruan

Top Talk: Rudina Xhunga flet për Bashën e Kurtin: Shqiptarët do të votojnë për stabilitet
05/03 16:00
TopTalk:Alo Najada,Edi Rama jam,eja në PS.Çupi e Zheji komentojnë lëvizjen surprizë të kryeministrit
04/03 17:03
TopTalk:Hyra në politikë për të çuar përpara misionin e babait.Rrëfimi prekës i vajzës së prokurorit
03/03 16:54
Top Talk: Basha në 2017-ën kurrë aleancë me LSI-në, ja çfarë thotë sot Jorida Tabaku
02/03 16:41
Veliaj në Top Talk: Ne negociojmë me Brukselin, Basha skuq vezë për Instagram e bën xhiro me makinë
01/03 16:34
Sondazhi i IPSOS në Top Talk/ Yzeiri: Rama mjeshtër komunikimi, Basha recitues i ftohtë
26/02 17:21
Frrok Çupi në Top Talk: Lulzim Basha ka krijuar një koalicion me parti inertesh
25/02 16:44
Top Talk: Ardian Dovorani “shpërfill” Ilir Metën. Për mua ka rëndësi kushtetuta, jo personat
24/02 16:47
Denaj në Top Talk: Premtimet e PD te parealizueshme, rrisin deficitin buxhetor
23/02 16:44
Brataj në Top Talk:Situatë serioze, priten masa kufizuese,jo karantinë totale,s’ka anulim zgjedhjesh
22/02 17:03
Top Talk: Manjani “i përvishet” Metës. Nuk mund të quash llum ish bashkëpunëtorët që krijove LSI-në
19/02 16:48
Përparim Kabo në Top Talk:Nuk na duhet rrotacion për interesa njerëzish,na duhet projekt i besueshëm
18/02 16:48
Top Talk: Populizmi niveli më i lartë i korrupsionit. Ja çfarë thotë Artur Zheji për Albin Kurtin
17/02 16:45
Grida Duma në Top Talk: Lista e PD me kuaj fitoreje. Ata kanë mjetet ne arsyet
16/02 16:41
Top Talk: Ja pse Shqipëria nuk bën dot zgjedhje si Kosova. Flasin Çupi e Yzeiri
15/02 16:46
Milaim Zeka në Top Talk: Kosova do shkojë dy herë në zgjedhje. E vështirë një qeveri me Albin Kurtin
12/02 16:50
TopTalk:Idrizi një sqarim për Bashën e një paralajmërim për Ramën.Çamëria dhe deti të panegociueshme
11/02 16:56
Top Talk: Premtimet elektorale! Yzeiri:Basha i pabesueshëm. Gjekmarkaj: Rama gënjeshtar
10/02 16:43
Top Talk: Murrizi “tallet” me fushatën e Bashës, Hajdarit e Ramës. E cilëson hipokrizi
09/02 16:45
TopTalk:Çupi paralajmëron Metën.Skenari i destabilizimit do groposë vetë Presidentin e shpurën e tij
08/02 17:03