Top Talk: Prof.Kabo diskrediton klasën politike. Ka krizë përfaqësimi. E paaftë të prodhojë zhvillim
12/10/2020 17:01

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Top Talk: Derbi Tirana – Partizani përball familjet Mema e Pano
04/12 16:29
Ilir Yzeiri në Top Talk: Asgjë nuk justifikon humbjen në zgjedhje. Palët të respektojnë Venecian
03/12 16:47
Top Talk’ ISHP jemi larg karantinës, spekulim lajmi për kufizime drastike. Vaksina anticovid më afër
02/12 16:41
Top Talk:Yzeiri fajëson opozitën për destruktivitet, Abilekaj PS shkeli marrëveshjen për zgjedhjet
01/12 16:53
Prof.Kabo në Top Talk:Nuk ‘mjafton morali duhet drejtësia.Vendi s’ka nevojë për politikanë hipokritë
30/11 16:31
Frrok Çupi në Top Talk: E ardhmja politike e Metës drejt zeros. Njeri që nuk njeh shtetin
27/11 16:35
Guvernatori Sejko në Top Talk: Pandemia rriti borxhin publik dhe kreditë e këqija
26/11 17:17
Top Talk: Astrit Patozi zbulon polin e tretë që do rivalizojë PS, PD e LSI-në
25/11 16:02
Top Talk: Nishani pro Metës për referendumet dhe kundër Republikës Presidenciale
24/11 16:40
Denoncimi i Pedagogut në Top Talk: Po përdorin fëmijët dhe viktimat në mungesë të alternativave
23/11 17:22
Nazarko në Top Talk: Nevojitet kohezion politik për çështjen e Kosovës. Roli i Bashës pa ndikim
20/11 16:29
Majko në Top Talk:Në Kosovë nuk ka patur luftë civile. Rambujeja është prova e unitetit ndërshqiptar
19/11 16:51
Milaim Zeka në Top Talk: Lulzim Basha personi që ka mbledhur më shumë prova kundër UÇK-së
18/11 16:30
Top Talk: “Bashagate”! Përse hesht kreu demokrat?! Reagojnë analistët
17/11 16:57
Angjeli në Top Talk: Ja sa do rriten pagat. Rimbursim ilaçesh për të sëmurët covid. Buxhet antikrizë
16/11 16:56
Zheji në Top Talk: Top Channel “asi” përcaktues për zgjedhjet
13/11 16:30
Ylli Manjani në Top Talk: ‘Shtëpia e Verdhë’ sajesë e shërbimit sekret serb
12/11 16:44
Top Talk: Belinda Balluku e prerë, nuk anulohen konçensionet. Basha bën demagogji
11/11 17:09
Top Talk: LSI e vetme në zgjedhje?! Ja çfarë thotë Luan Rama
10/11 17:08
Top Talk: Denada Toçe kundër karantinimit. Ata që nuk respektojnë masat injorantë që rrezikojnë
09/11 16:40