Top Talk: Prof.Dr Fatbardh Sallaku njeriu që do revolucionarizojë Universitetin Bujqësor të Tiranës
17/07/2020 16:40

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Lefter Maliqi në Top Talk: Ismail Kadare është kumbari që mban në qeveri Minsitrin Lleshaj
28/09 17:05
Top Talk: Zbulohet nëse protesta e mjekëve ka prapavijë politike.Ja qëllimi
25/09 16:41
Dashamir Shehi në Top Talk: Ambasadorët na zhgënjyen. Rama ta bëjë si të dojë sistemin. Ne fitojmë
24/09 16:43
Frrok Çupi në Top Talk: Ilir Metës t’i hiqet e drejta e votës.
23/09 16:40
Paralajmërimi i Gjiknurit në Top Talk: Nuk presim pafund PD-në. Parlamenti do vendosë
22/09 16:39
Rudina Hajdari në Top Talk: Propozimi i PS për listat është truk. Padi në Kushtetuese nëse miratohet
21/09 16:43
Antishpifje në Top Talk: Cukalli nuk na dëgjon kush.Luarasi boll me fjalë duhet një draft alternativ
18/09 17:29
Ngjela në Top Talk: Rama të bëjë kujdes me detin. Ndryshe do akuzohet për tradhëti kombëtare
17/09 16:34
Mustafa Nano në Top Talk Rama të rikthejë “peshat e rënda” në qeveri, Basha idiot i dobishëm
16/09 16:40
Fidel Ylli në Top Talk: Futbolli nuk mund të mbetet peng i tekave. Nuk presim pa fund
15/09 16:48
Top Talk: Larg apo afër një karantine të re. Flet Shefja e Inteligjencës Epidemike në ISHP
14/09 17:20
Rrëfim ekskluziv në Top Talk: Gala me duart në trofeun e The Voice Kids of Belgium
11/09 17:13
Top Talk: Shpëtim Nazarko fut në scanner mazhormacën dhe opozitën. Avantazhet dhe disavantazhet
10/09 16:54
Top Talk: Murrizi në zgjedhje kundër çdo qelbësire politike. Me Ramën do flas pas 25 prillit
09/09 17:03
Bylykbashi në Top Talk: Opozita fiton 84 mandate. Skemat nuk e shpëtojnë Ramën nga humbja
08/09 17:01
Top Talk: Taulant Balla flet për ndryshimet në qeveri, listat e hapura dhe 5 Qershorin
07/09 16:54
Top Talk: Milaim Zeka krahason Albin Kurtin me Enver Hoxhën. Është antiperëndimor
07/09 16:52
Prof. Kabo Top Talk: Shuplakë politikës, keni mbaruar ciklin. SPAK t’iu hetojë pasuritë
31/07 16:42
Salianji në Top Talk: PD është shumicë, Rama tani ka dhe ndërkombëtarët kundër
30/07 16:57
Ministri Çuçi në Top Talk: Mazhoranca asnjë hap pas. Ndryshimet kushtetuese do të miratohen
29/07 16:45