Top Talk: Patozi paralajmëron vendimin ekstrem. Basha mund ta përjashtojë Berishën nga partia
09/11/2021 16:23

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Krasniqi: Kurti u soll si reporter mediokër i TV shtetëror. S’di si do riparojë marrëdhëniet me SHBA
02/06 17:10
Krasniqi: Kurti punon në izolim, nuk konsultohet as me opozitën për vendimet – Top Talk
02/06 17:10
Krasniqi: Kurti dhe klika e tij po e bëjnë të turpshëm koordinimin me SHBA – Top Talk
02/06 17:09
Krasniqi: Unitet kundër Serbisë, por jo unitet kundër SHBA – Top Talk
02/06 17:09
Krasniqi: Kurti s’mund të krijojë zjarre të reja sot, që të marrë lavdinë. Është aventurier!-TopTalk
02/06 17:09
Anila Hoxha: Aktorë ndërkombëtarë kërkojnë procedurat për Saimir Tahirin – Top Talk
02/06 17:08
Anila Hoxha: Bashkëshorja e Saimir Tahirit vuan nga hernia diskale – Top Talk
02/06 17:08
Ylljet Aliçkaj: Macron krejtësisht i njëanshëm me qëndrimin ndaj Kosovës – Top Talk
02/06 16:59
Hoxha: Ndërkombëtarët po ndjekin me shqetësim vendimin për Saimir Tahirin – Top Talk
02/06 16:58
Gjekmarkaj: Opozita është fasadë, duhet opozitë e re me njerëz të rinj – Top Talk
01/06 17:54
Xhafaj: Vjosa Osmani interlokutore e moderuar, sipas ndërkombëtarëve – Top Talk
01/06 17:53
Xhafaj: NATO s’do vatër tjetër konflikti në Europë – Top Talk
01/06 17:52
Xhafaj: Qëllimi i Kurtit i drejtë, por ai nxiton – Top Talk
01/06 17:52
Xhafaj: Ndërkombëtarët s’sulmuan Kurtin. Të shqetësuar për implikimet e situatës në rajon – Top Talk
01/06 17:51
“Me dy qeveri si Libia, një në Bengazi një në Tripoli”, Gjekmarkaj për grupin parlamentar të PD
01/06 17:51
“Më i fituari nga zgjedhjet ishte Ilir Meta”, Gjekmarkaj: I hapi derën Berishës – Top Talk
01/06 17:51
“Lideri i ri të jetë zog i lirë”, Gjekmarkaj: Duhet rikonceptim i opozitës – Top Talk
01/06 17:50
Gjekmarkaj: Pa Berishën s’ka zgjidhje problemi i PD, por me Berishën s’ka fitore – Top Talk
01/06 17:50
“Basha politikisht qesharak”, Gjerkmarkaj: Braktisi reformat, çfarë do tani? – Top Talk
01/06 17:50
Xhafaj: Ndërkombetaret sot spostuan Kurtin. Zgjodhën Osmanin për negociata – Top Talk 1 Qeshor 2023
01/06 17:03