Top Talk/ “Paketa Antishpifje griset dhe hidhet në plehra. Nuk është evropiane, por…”
24/12/2018 16:26

Koloreto Cukali, kryetar i Këshillit Shqiptar të Medias, deklaroi në studion e Top Talk me gazetarin Denis Dyrnjaja se Shqipëria nuk ka nevojë për paketën antishpifje që detyron portalet që të regjistrohen si subjekte të Autoritetit të Komunikimeve Elektronike dhe Postare dhe lejon AMA-n që të kontrollojë korrektësinë e informacionit.

Bomba e Ngjelës: Nëse Kurti mungoi me kokën e tij në Samit do ta godasin deri në largimin e tij
01/03 16:51
Shqipëria do prodhojë armë për Ukrainën, sa rrezikohemi nga Rusia? Flet Ngjela – Top Talk
01/03 16:42
Ngjela: Doli e fshehta e mesazhit të Blinken/ Greqia nuk bojkotoi për Belerin, por për… – Top Talk
01/03 16:38
E BUJSHME! Ngjela zbërthen mesazhet e dy Samiteve në Tiranë, Zelensky, Kurti, Greqia… – Top Talk
01/03 16:35
Deklarata bombë: Ja si Serbia u ndalua nga SHBA për PUSHTIMIN e Kosovës…
29/02 16:51
Çfarë nuk po përfitojmë nga Samiti? Çejku: Mungesa e Kurtit papërgjegjshmëri…
29/02 16:51
Çejku dhe Koci “SHPËLAJNË” në akuza Kurtin për mungesën në Samit/ Mesazhet e koduara – Top Talk
29/02 16:36
Njohja e Kosovës nga Ukraina dhe përballja e fortë Osmani-Vuçiç, ja çfarë u zbulua në Samit
28/02 16:50
Greqia “sfidë të hapur”, pse mungoi në Samit?/ 3 KUSHTET nga Vuçiç -zbërthen gjithçka Kadia
28/02 16:40
Pse Ukraina kërkon armatime dhe stërvitjen e ushtarëve në Shqipëri? Flet Kadia
28/02 16:40
Çfarë nuk u pa nga takimi Rama-Zelensky, Osmani-Vuçiç, zbardhet Samiti – Top Talk
28/02 16:39
Arrestohet në Dubai, Denis Bajri/ Artan Hoxha i nxjerr të fshehtat… – Top Talk
27/02 17:01
Del nga burgu Vangjush Dako/ Artan Hoxha ngre dyshimet: Ta mbash 9 muaj pa kryer… – Top Talk
27/02 17:01
Artan Hoxha: Bashkëshortja e Aleks Nikës “heroinë” çon çështjen e 21 Janarit në Gjykatë! – Top Talk
27/02 17:00
GODET Artan Hoxha: Vendimi për 21 Janarin, kriminelët shqiptarë në Dubai – Top Talk
27/02 16:48
Mënyra si u vra babai, zbulohet pse nëna e 3 fëmijëve po hesht/ Flet Anila Hoxha e Laci – Top Talk
26/02 16:43
Anila Hoxha plas BOMBËN: Dëshmia e dytë e vajzës që vrau babain, provat brenda makinës
26/02 16:36
Vrasja e babait/ 3 fëmijët paraqiten vetëm në Gjykatë, nga dëshmia te fija e flokut në makinë!
26/02 16:35
Dalin detajet HORROR/ Ja si 3 fëmijët vranë babanë në Shënavlash/ Anila Hoxha & Laci – Top Talk
26/02 16:33
Deklarata ekskluzive e Zekës: Vjosa Osmani kundër Kurtit, ndodh përçarja…. – Top Talk
23/02 16:35