Top Talk/ Ministria e Brendshme e pranon: Grabitja në Rinas, cënim i sigurisë kombëtare!
11/04/2019 17:04

Zv/ministri i Brendshëm, Besfort Lamallari, i ftuar në emisionin Top Talk me gazetarin Denis Dyrnjaja, pranoi se grabitja e bujshme në Rinas është “cënim i sigurisë kombëtare”.

Basha po i lutet Berishës për…Pak orë nga Protesta, tubimi si kurrë më parë! – Top Talk
11/07 17:25
Idrizi: Për herë të parë po institucionalizohet çështja e Ligjit të Luftës me frymë miqësore
11/07 17:14
Ligji i Luftës mbahet për pronat e Çamërisë? Ja si qendron e vërteta, zbërthen Idrizi… – Top Talk
11/07 17:13
“Çështja e parë që duhet të ulemi me Greqinë është Ligji i Luftës, ja çfarë pritet”, Idrizi
11/07 17:07
Shpërthen Gjekmarkaj: S’ka akuzë konkrete ndaj Berishës, nuk krahasohet me Ahmetajn – Top Talk
11/07 16:57
Gjekmarkaj paralajmëron: Protesta sonte kalon edhe 20 shkurtin/ Përgatitjet për Zgjedhjet 2025
11/07 16:56
Protesta sonte për lirimin e Berishës & kundër SPAK?! Përgjigjet Gjekmarkaj – Top Talk
11/07 16:55
Habit Gjekmarkaj: Basha po dërgon lutës te Berisha për t’i gjetur akomodim… – Top Talk
11/07 16:54
Murrizi i ashpër: Jam kundër qeverisë teknike sepse s’ka… Ja pse u nda Basha-Alibeaj – Top Talk
10/07 17:33
Deklarata të forta: Sulmi i Serbisë ndaj Kosovës, ja hapi i radhës… – Top Talk
10/07 17:26
Nesho paralajmëron: Situata kritike, po i vendosin FLAKËN Ballkanit… – Top Talk
10/07 17:21
Deklarata e fortë: Vuçiç pret sinjal nga Putin për të goditur Kosoven… – Top Talk
10/07 17:06
Murrizi lëshon gojën, ja kë merr zvarrë! Edhe qentë nëse bëhen Ministra, ndahen – Top Talk
10/07 16:59
Murrizi bën thirrjen e fortë: Nesër ftoj në protestë të gjithë demokratët! Ironia ndaj Veliajt…
10/07 16:57
Shpërthen Murrizi: Ta marrin prej brekësh Ministren e Shëndetësisë e ta pjekin me… – Top Talk
10/07 16:56
Murrizi: Luli i mori vulën Alibeajt dhe u ndanë, ja si do krijohen partitë e ndara… – Top Talk
10/07 16:55
Deklaratat “BOMBË” figurat e reja në PS/ Beleri mbetet pa… Flasin Xhafaj dhe Hazizaj – Top Talk
09/07 17:32
Avokati zbulon përgjigjen për lejen që ka kërkuar Beleri/ Ja pse Beqaj u arrestua tani – Top Talk
09/07 17:21
Etjen Xhafaj i zbulon të gjitha: Nga ndryshimet në qeverinë Rama te zgjedhjet 2025 – Top Talk
09/07 17:11
“Të tjerë hanë kumbulla, himariotëve iu mpihen dhëmbët”, Sokol Hazizaj komenton… – Top Talk
09/07 16:57