Top Talk: LSI e vetme në zgjedhje?! Ja çfarë thotë Luan Rama
10/11/2020 17:08

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Top Talk: Paralajmërimi i fortë i Idrizit për Bashën. Kujdes, nuk jemi në tregun e gjësë së gjallë
14/01 16:44
Top Talk: Mediu zbulon strategjinë efektive për fitoren e zgjedhjeve. Tani topi te Basha
13/01 16:51
Arlind Qori në Top Talk:Oligarkët kanë nën sqetull si qeverinë dhe opozitën.Duhet një tërmet politik
12/01 16:39
Celibashi në Top Talk: inaugurimet e Ramës nuk janë shkelje edhe opozita i përdor për fushatë
11/01 16:44
Top Talk: Zheji zbulon misionin e fshehtë të Ramës për të vendosur paqen mes Turqisë dhe Greqisë
08/01 16:40
Top Talk:Befason Frrok Çupi. Amerika të bashkëqeveriset nga Biden e Trump. Ja pse dhe si…
07/01 16:57
Top Talk: Veting fetar! Rreziku i mashtruesve dhe radikalëve shumë i madh
06/01 16:53
Top Talk:Taksimi i të ardhurave ndez debatin. Bushati i PS pranon se duhet rishikuar
05/01 17:06
Top Talk: Rama 3 apo Basha 1?! Ja zgjedhja e Prof. Perparim Kabos
04/01 16:42
Top Talk: 2020 përcaktuese për fitoren e zgjedhjeve të 25 Prillit?! Artur Zheji përballë Frrok Çupit
31/12 17:00
Top Talk: Një udhëtim telegrafik me Arben Manajn në disa prej ngjarjeve të 2020-ës në botë
30/12 16:30
Manastirliu në Top Talk:Vaksina anticovid jo e detyrueshme. 20% e popullatës do të vaksinohet e para
29/12 17:14
Ministrja e Financave në Top Talk: Ja kush përfiton rritje pagash në Vitin 2021
28/12 18:13
Milaim Zeka në Top Talk: Ja kush e rrëzoi Qeverinë Hoti. Kosova në krizë permanente
25/12 16:37
Top Talk: Ironia therëse e Kullurit. Nëse fiton Basha duhet të zhvendosim Kullën Eifel në New York
24/12 16:49
Top Talk: Ulsi Manja zbulon çfarë ndodh me 6 anëtarët e Gjykatës Kushtetuese pas dhjetorit
23/12 16:50
Artur Zheji në Top Talk: Zgjedhjet e ardhshme janë beteja e fytyrave të Ramës dhe Bashës
22/12 17:00
Baton Haxhiu në Top Talk: Sondazhet rikonfirmojnë fitoren e Edi Ramës.Basha me popullaritet të dobët
21/12 16:52
Bushati në Top Talk: Presidentja në detyrë e Kosovës, Vjosa Osmani me axhendë Anti-Rama në Tiranë
18/12 16:48
Top Talk: Paralajmërimi i gazetarit. 25 prilli testi i madh. Nëse preken zgjedhjet, shpërthen dhuna
17/12 16:49