“Top Talk”/ Fatmir Mediu: Opozita duhet të jetë në Parlament
21/11/2018 16:20

Prej disa muajsh deputetët e opozitës, po bojkotojnë Kuvendin, e po shkojnë në limite të djegies së mandateve, duke e kushtëzuar praninë në Parlament me vettingun në politikë.

Zbulohet pse u nda Meta nga Monika! Pazaret e pista për dialogun Kosovë-Serbi – Top Talk
21/06 17:27
Habit Zeka: Serbët duhen çuar te Kisha e Laçit! Andoni: Kurti duhet të jetë transparent për…
21/06 17:10
Shpërthen Milaim Zeka: Ja pse BE-së i intereson zbrazja e Kosovës… – Top Talk
21/06 17:07
Milaim Zeka zbulon për herë të parë çfarë u tha në takimin e Biden me Thaçin dhe…
21/06 17:06
Pazari i shëmtuar! ‘BE po blen 6 muaj kohë nga Kosova dhe Serbia’, e zbulon Koci – Top Talk
21/06 16:59
Një grua tjetër mes çiftit Meta-Monika? Milaim Zeka çudit me deklaratën e fortë… – Top Talk
21/06 16:58
Divorci Meta-Monika! Zeka: Kur ta arrestojnë, ja çfarë do i thotë Gjykatës… – Top Talk
21/06 16:55
Milaim Zeka plas “BOMBËN”, shkaku i ndarjes Meta-Kryemadhi, e fshehta që… – Top Talk
21/06 16:33
PS përballë opozitës, çfarë pritet sipas Spiropalit/ Gjekmarkaj ftesë për bashkim… – Top Talk
20/06 17:35
Nga bashkimi i PD, Basha me parti të re te Berisha! Gjekmarkaj flet për fitoren në zgjedhje
20/06 17:23
Gjekmarkaj: Iu bëjmë thirrje edhe Socialistëve për t’ju bashkuar opozitës, presim fitore në 2025
20/06 17:10
Basha ndryshon mendim, shpreh alternativën! Gjekmarkaj shpërthen në kritika… – Top Talk
20/06 17:09
Spiropali: Slogani i opozitës do ishte; Mbani Amerikën, Saliun nuk e lëshojmë… – Top Talk
20/06 17:04
Çfarë e detyroi PS t’i jepte prioritet Berishës? Përgjigjet Elisa Spiropali – Top Talk
20/06 16:57
Kërkesat e Shqipërisë në Samitin për Ukrainën! Elisa Spiropali zbulon gjithçka… – Top Talk
20/06 16:56
Integrimi në BE, Spiropali: S’jemi aty për të plotësuar vetëm disa kuti burokratike – Top Talk
20/06 16:51
Ngjela plas BOMBËN; Ja kush do jetë shteti i 3-të shqiptar në rajon… – Top Talk
19/06 17:20
Debati Trump-Biden! A do qëndrojë Biden në këmbë dhe a përmbahet Trump? Flet Nasto – Top Talk
19/06 17:01
Presidencialet në SHBA, ja si Biden skualifikohet nga gara… Zbërthen situatën Nesto – Top Talk
19/06 16:59
Nasto: Trump e duan më shumë tani që është i dënuar/ Biden quhet si i paaftë.. – Top Talk
19/06 16:58