Top Talk: Dritan Hila nuk “kursehet”. Shqiptarët nuk e meritojnë BE. Jemi një shoqëri paraurbane.
23/06/2022 16:53

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Nikollë Lesi në Top Talk:Berisha nuk e rrëzon dot Ramën. Është cikël i mbyllur, duhet të hapë krahun
29/06 17:21
Top Talk: Amnistia Fiskale “tollumbace financiare” e paduhur. Ja çfarë i shkakton ekonomisë
28/06 16:14
Anila Hoxha në Top Talk: Ja sa kokainë është futur në Shqipëri dhe shuma marramendëse e saj
27/06 16:39
Sokol Hazizaj në Top Talk: Ja ku varet fati i mandatit të Minstres Olta Xhaçka
24/06 16:31
Top Talk: Dritan Hila nuk “kursehet”. Shqiptarët nuk e meritojnë BE. Jemi një shoqëri paraurbane.
23/06 16:53
Bylykbashi në Top Talk: Reforma në Drejtësi u deformua. Ja çfarë propozon PD
22/06 16:28
Petrit Vasili në Top Talk: Ramën do ta “shkulim” nga karrigia me varre
21/06 17:02
Top Talk: Çfarë nuk u tha e nuk u pa në takimin Rama-Kurti. Flasin Milaim Zeka e Ilir Yzeiri
20/06 16:50
Top Talk: Enver Hoxhaj politikani i parë pro prezencës së Kosovës në Open Ballkan. Kurti aventurier
17/06 16:03
Top Talk: Ironia e fortë e Salianjit. Vrasësit e gjejnë njëri tjetrin kurdo, ndërsa policia ata jo
16/06 16:18
Arbana Xharra në Top Talk:Rama të konfirmojë qëndrimin për pavarësinë e Kosovës,Kurti inatçor politik
15/06 16:58
Top Talk: Nesër protestë qytetare për bukën. Ja apeli i pedagogut Arlind Qori
14/06 16:21
Top Talk: Apeli i fuqishëm i Adriatik Lapajt për situatën kriminale, Zgjohu popull, viktima je ti!
13/06 17:25
Erion Braçe në Top Talk: Stop dy standardeve. Të pasurit duhet të tatohen progresivisht për fitimin
10/06 16:49
Milaim Zeka paralajmëron zgjedhje të parakohshme në Kosovë. Ja kur parashikon analisti
09/06 16:26
Luçiano Boçi në Top Talk: PD do sfidojë Ramën me ofertë reale politike, jo me premtime demagogjike
08/06 17:22
Top Talk: Halit Valteri hap Kutinë e Pandorës. Pas Metës në SPAK një deputet aktual
07/06 16:24
Kreshnik Spahiu në Top Talk: Meta e Rama flirtojnë bashkë. E tregoi zgjedhja e presidentit Begaj
06/06 16:38
Frrok Çupi në Top Talk: SPAK-u të mos mbrojë, por të hetojë Ilir Metën për vrasje
03/06 16:32
Ben Andoni në Top Talk: Presidenti i ri nuk do jetë një socialist, por do zgjidhet nga socialistët
02/06 17:03