Top Talk: Bledi Mane provokon Edi Ramën dhe Lulzim Bashën. Ja çfarë i zbulon…
05/05/2021 16:26

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Top Talk: Pak orë para zgjedhjeve në PD, Kadilli sulmon servilët e Bashës. Bëjnë mirë të heshtin
11/06 16:22
Top Talk: Rastësi apo e qëllimshme, Bashën e mbështet edhe Rama edhe Berisha. Reagon Ervin Salianji
10/06 17:02
Yzeiri në Top Talk:Meta president surrogato,shkarkimi i nevojshëm. Lami u cenua balanca e pushteteve
09/06 16:32
Top Talk: Shkarkimi i Metës. Opozita parlamentare me qëndrime pro dhe kundër. Flasin Stojku e Roshi
08/06 16:39
Frrok Çupi në Top Talk: Berisha non grata dhe shkarkimi i Metës dy bonuse për çeljen e negociatave
07/06 16:42
Top Talk: Mesazhet e forta të prof.Kabos për drejtësinë e politikën. Ja çfarë pritet të ndodhë
04/06 16:56
Top Talk: Grida Duma zbulon kandidatin për kryetar të PD-së që mbështet. Akuzon Ramën për diversion
03/06 16:51
Spiropali në Top Talk: PS e gatshme t’i japë presidentin opozitës. Mbetemi të hapur për bashkëpunim
02/06 16:44
Top Talk: SPAK-u po heton edhe në qeveri. Nuk bëjnë përjashtim as Berisha, Meta e Rama
01/06 17:00
Top Talk: Gjyqtarja e Tik Tok-ut viktimë e mendjelehtësisë së saj. Çfarë ndodh në të tilla raste?!
31/05 16:52
Top Talk: Shkarkimi i Metës ndan juristët. Pro apo kundër? Ja argumentet
28/05 16:45
Top Talk: Ja shkaku madhor i përplasjes Meta-Berisha me SHBA
27/05 16:46
Top Talk:Zgjedhjet e 26 majit 1996,Berisha goditi demokracinë në themele. Flasin dëshmitarë të kohës
26/05 16:57
Murrizi në Top Talk: Ja pse do shkarkohet Ilir Meta
25/05 16:37
Top Talk: Berisha hero i rremë. Ja çfarë e pret ish-presidentin pas shpalljes non grata nga SHBA
24/05 16:27
Top Talk: Historike! Një grua për kryetare të PD-së. Kush është sfidantja e Lulzim Bashës?!
21/05 16:33
Top Talk: Demalia plas bombën.13 zyrtarë të tjerë të lartë shqiptarë do shpallen non grata nga SHBA
20/05 16:38
Top Talk: Berisha i padëshiruar në SHBA. Prof. Artan Fuga: Është rradha e drejtësisë
19/05 17:09
Top Talk: Ilir Meta e akuzon si “Agjenti i Serbisë”. Frrok Çupi sfidon presidentin
18/05 16:34
Kulluri në Top Talk: Kemi Gati kandidatin kundër Bashës. Gazment Bardhi manipulator
17/05 16:36