Top Talk: Berishën apo Bashën?! Andi Lila zgjedh të preferuarin e tij mes tyre
22/07/2021 16:09

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Murrizit nuk i shpëton Big Brotheri: Ja kush e fiton sipas tij çmimin e madh… – Top Talk
24/05 17:00
Murrizi nuk përmbahet: Deputetët para Dumanit si shportë me qershi të psh…..a! – Top Talk
24/05 16:58
‘Ishalla vdes baba (Berisha) e lirohet krevati’, Murrizi: Berisha s’mund të jetë deputet më 2025
24/05 16:56
Murrizi shpërthen ndaj Berishës; Argita pyete babain për gabimet, s’bëhesh dot pasardhëse e PD
24/05 16:55
Murrizi shpërthen si kurrë më parë, DEMASKON Berishën, Argitën dhe vilat e deputetëve – Top Talk
24/05 16:54
Anila Hoxha. Hetimi pasuror, përveç Metës dhe Kryemadhit edhe shumë zyrtarë të lartë… – Top Talk
23/05 16:50
Anila Hoxha: ULËRITËSE, ja si polici nxjerr në pritë të shoqëruarin; E vrasim në shtëpi… -Top Talk
23/05 16:50
Dumani ka të dhënat e policëve që bashkëpunojnë me krimin, pse nuk vepron? Flet Anila Hoxha
23/05 16:48
‘Bomba’ e Anila Hoxhës: Kriminelët flisnin me persona brenda KLGJ… – Top Talk
23/05 16:47
Alibali zbulon Kryeministrin e ri nga opozita, nuk është as Berisha, as Basha, por… – Top Talk
22/05 16:46
Plas DEBATI! Bejko: Basha kandidati nga PD për Kryeministër! Alibali zbulon çfarë pritet…-Top Talk
22/05 16:44
Përplasja Alibali-Bejko! Ja pse SHBA & Britania po sulmojnë Berishën në këtë moment… – Top Talk
22/05 16:43
Bejko: Berisha “FAJTORI” pse opozita nuk është në pushtet, përfshiu problemin personal… – Top Talk
22/05 16:42
“Bombat” e Ngjelës: Arresti i Berishës, lëvizjet e SPAK dhe “zhdukja” e Maqedonisë… – Top Talk
21/05 16:52
Ngjela: Thuhet që Kosova do marrë pjesën e shqiptare në Maqedoni dhe bullgarët pjesën e saj
21/05 16:51
Ngjela zbulon çfarë fshihet pas Dosjes Britanike “non-grata” që i çuan Berishës… – Top Talk
21/05 16:50
Trondit Ngjela: Zyrtarët e lartë të kapur nga SPAK, janë mbi 100 emra ky është vetëm fillimi
21/05 16:47
Operacioni i SPAK me goditjen e 7 grupeve kriminale i dekonspiruar! Flet Hajdarmataj – Top Talk
20/05 16:39
“Grupet kriminale te lidhura me politikën”, Hajdarmataj nxehet në diskutim me gazetarin – Top Talk
20/05 16:36
‘Implikimi i policëve në grupet kriminale, rrëzohet miti i pandëshkueshmërisë’, flet Ferhati-TopTalk
20/05 16:34