Top Talk: Befason deputeti socialist Krashi. Ja çfarë duhet të ndryshojë Rama në PS.
11/07/2022 16:35

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Top Talk: Prof. Kabo përjetëson Hugoin dhe ikonat shqiptare të kulturës në Antropologjinë e Artit
29/07 16:00
Top Talk: Shqipëria 32 vjet demokraci mbetet mes Ramës, Metës dhe Berishës
28/07 16:00
Top Talk: Ben Andoni bën paralajmërimin e frikshëm. Kemi hyrë në vorbullën e vrasjeve politike
27/07 17:15
Agim Nesho në Top Talk: Ja pse iu bashkova Ilir Metës dhe përse ndryshoi LSI emër e logo
26/07 16:29
Top Talk: Nevojitet një psikiatër për Ilir Metën.Hedh teza të çartura.Për Ramën skandalet një sprovë
25/07 16:07
Sokol Hazizaj në Top Talk:Paralajmërimi i avokatit.Kushtetuesja do të konfirmojë vendimin e qeverisë
22/07 17:17
Top Talk:Milaim Zeka akuza te forta Berishës për Kosovën. Rezoluta kundër Dick Martyt një akt i madh
21/07 16:42
Tritan Shehu në Top Talk: Votojmë nesër për rezolutën për raportin e Dick Martyt
20/07 16:43
Top Talk: Balla shfaqet racional. Negociatat rezultat i të gjitha qeverive, fitore për shqiptarët
19/07 17:17
Arben Ahmetaj në Top Talk: Nuk do bëjmë amnisti fiskale, por vetëdeklarim pasuror. Ja kushtet
18/07 16:17
Kapllanaj në Top Talk: Opozita shpëton me largimin e Berishës. Prania e tij favorizon Ramën
15/07 16:15
Top Talk: Avokatët thirrje qeverisë për hartën gjyqësore. Ja pse duhet pezulluar aplikimi
14/07 16:15
Top Talk: Verë dhe Corona në Shqipëri. Çfarë po ndodh?!
13/07 16:37
Top Talk: Çfarë e bashkon Ramën, Berishën e Metën Flet ekspertja e komunikimit Edlira Gjoni
12/07 16:24
Top Talk: Befason deputeti socialist Krashi. Ja çfarë duhet të ndryshojë Rama në PS.
11/07 16:35
Kulluri në Top Talk: Berisha e ka të kotë, nuk rrëzohet Rama me të njëjtën mendësi e metodë
08/07 16:24
Top Talk: Opozitën nuk e sjell në pushtet Berisha, por oferta politike e ndryshimi i sistemit
07/07 16:30
Top Talk: Roland Bejko nuk ja kursen faturën politike Berishës. Ja përse nuk duhet shkuar pas tij
06/07 16:33
Xhelal Mziu në Top Talk: Nuk dal në protestë për Berishën por kundër Ramës dhe krah demokratëve
05/07 16:24
Top Talk – Rama çon gazetarin për riedukim. Gazetarët: kryeminsitri mbushi kupën. Ja çfarë pritet
04/07 16:08