Top Talk: Azgan Haklaj paralajmëron arrestime që do tronditin politikën. Zbulon skemën e Berishës
29/10/2021 16:41

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Top Talk: Grupimi Berishës gati për zgjedhje lokale. Për herë të parë kandidatët dalin nga primaret
19/01 17:11
Hazizaj në Top Talk: Përjashtimi i deputetëve nga grupi i PD i moralshëm por jo ligjor
18/01 16:32
Kreshnik Spahiu në Top Talk: Rama më erdoganist se Erdoğani
17/01 16:26
Top Talk: Berisha, Noka, Basha e Bardhi të hetuar për 8 janarin. Dhuna e dënueshme
14/01 16:45
Arion Sulo në Top Talk: Berisha në manovra të zgjuara politike për të shmangur dështimin
13/01 16:32
Rudina Xhunga në Top Talk: Berisha tronditi politikën, por cikli i tij ka mbaruar
12/01 16:30
Top Talk: Këshilla e Patozit për Berishën. Mos humb kohë me Bashën por krijo një parti të re
11/01 16:32
Top Talk: Akuza e fortë e Flamur Nokës, Basha përdori gaz karbonik helmues ndaj protestuesve
10/01 16:37
Top Talk: Çim Peka zbulon “kurthin” e Bashës për protestën e nesërme. Ja provokimi i pritshëm
07/01 17:04
Top Talk: Flet Kryeredaktori i RD. Basha na preu në besë. Ndërroi edhe kodet e hyrjes në gazetë
06/01 16:32
Top Talk: Blindohet PD. Yzeiri “lufta” për selinë e pakuptimtë. Do ta zgjidhë gjykata
05/01 17:08
Arion Sulo në Top Talk: Berishës i takon të provojë se ka shumicën. PD dëmtohet nga ndarja
04/01 17:04
Frrok Çupi në Top Talk: Arrestimi i Berishës çështje kohe. Këtë e di dhe pret edhe vetë ai
03/01 16:49
Top Talk: Analiza e prof. Përparim Kabos. Shqipëria, politika, drejtësia dhe shoqëria në vitin 2021!
31/12 16:30
Top Talk: Rama politikani që ka “lindur me këmishë”. Ironi apo e vërtetë?
30/12 17:06
Kreshnik Spahiu në Top Talk: Çështja e PD do të jetë një telenovelë gjyqësore. Kjo favorizon Bashën
29/12 16:25
Kume në Top Talk: Dekriminalizimi nuk mund të përfshijë personat non grata pa vendim gjyqësor
28/12 16:44
Top Talk: Publikimi i pagave zbulon edhe një megaskandal të evazionit fiskal
27/12 16:26
Belind Kelliçi në Top Talk: Ja çfarë e pret Lulzim Bashën në 5 janar nëse nuk liron zyrën
24/12 16:14
Top Talk: Publikimi i pagave, truk apo skandal i paqëllimshëm?!
23/12 16:09