Top Talk: Arion Sulo zbulon diversionin që po bën Rama për të mbajtur PD-në të përçarë
20/10/2021 16:38

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Spanjë-Angli/ Kush e fiton Euro 2024? Halilaj: Një finale pa surpriza… – Top Talk
12/07 17:38
Nga zhgënjimet deri te surprizat e Euro 2024/ Zbërthen gjithçka Jetmir Halilaj
12/07 17:27
‘Parashikimi Spanjë-Angli, në finale nuk fiton skuadra që luan mirë’, flet Halilaj
12/07 17:26
Bido shpërthen ndaj djalit të Belerit: Nuk mund të jetë as kandidat por as…
12/07 17:08
Bido: Tavo mund të marrë vota përtej komunitare, por ja çfarë pritet në Himarë
12/07 17:06
Himara mbi 85% shqiptarë, kush duhet të fitojë zgjedhjet? Zbërthen gjithçka Bido – Top Talk
12/07 16:49
‘Absurde, thirren për të votuar dy kandidatë grek në Bashkinë e Himarës!’, Bido
12/07 16:46
Basha po i lutet Berishës për…Pak orë nga Protesta, tubimi si kurrë më parë! – Top Talk
11/07 17:25
Idrizi: Për herë të parë po institucionalizohet çështja e Ligjit të Luftës me frymë miqësore
11/07 17:14
Ligji i Luftës mbahet për pronat e Çamërisë? Ja si qendron e vërteta, zbërthen Idrizi… – Top Talk
11/07 17:13
“Çështja e parë që duhet të ulemi me Greqinë është Ligji i Luftës, ja çfarë pritet”, Idrizi
11/07 17:07
Shpërthen Gjekmarkaj: S’ka akuzë konkrete ndaj Berishës, nuk krahasohet me Ahmetajn – Top Talk
11/07 16:57
Gjekmarkaj paralajmëron: Protesta sonte kalon edhe 20 shkurtin/ Përgatitjet për Zgjedhjet 2025
11/07 16:56
Protesta sonte për lirimin e Berishës & kundër SPAK?! Përgjigjet Gjekmarkaj – Top Talk
11/07 16:55
Habit Gjekmarkaj: Basha po dërgon lutës te Berisha për t’i gjetur akomodim… – Top Talk
11/07 16:54
Murrizi i ashpër: Jam kundër qeverisë teknike sepse s’ka… Ja pse u nda Basha-Alibeaj – Top Talk
10/07 17:33
Deklarata të forta: Sulmi i Serbisë ndaj Kosovës, ja hapi i radhës… – Top Talk
10/07 17:26
Nesho paralajmëron: Situata kritike, po i vendosin FLAKËN Ballkanit… – Top Talk
10/07 17:21
Deklarata e fortë: Vuçiç pret sinjal nga Putin për të goditur Kosoven… – Top Talk
10/07 17:06
Murrizi lëshon gojën, ja kë merr zvarrë! Edhe qentë nëse bëhen Ministra, ndahen – Top Talk
10/07 16:59