Top Talk/ Agron Duka: Bojkoti jo zgjidhja më e mirë, por presim rezultate
14/11/2018 17:18

Prej kohësh PD dhe aleatët e saj kanë bojkotuar Kuvendin e Shqipërisë duke vendosur një marrëdhënie të kushtëzuar me Parlamentin, për shkak të asaj që opozita e cilëson si kriminalizim të qeverisë dhe qeverisjes. Por a po prodhon ky qëndrim politik efektin e duhur dhe a janë të gjithë aleatët në një mendje me demokratët për këtë strategji? Për të mësuar më shumë mbi klimën brenda opozitës dhe strategjinë e saj politike në Top Talk, ka qenë i ftuar Agron Duka, Kreu i Partisë Agrare Ambjentaliste, një nga Aleatët e Lulzim Bashës.

PS përballë opozitës, çfarë pritet sipas Spiropalit/ Gjekmarkaj ftesë për bashkim… – Top Talk
20/06 17:35
Nga bashkimi i PD, Basha me parti të re te Berisha! Gjekmarkaj flet për fitoren në zgjedhje
20/06 17:23
Gjekmarkaj: Iu bëjmë thirrje edhe Socialistëve për t’ju bashkuar opozitës, presim fitore në 2025
20/06 17:10
Basha ndryshon mendim, shpreh alternativën! Gjekmarkaj shpërthen në kritika… – Top Talk
20/06 17:09
Spiropali: Slogani i opozitës do ishte; Mbani Amerikën, Saliun nuk e lëshojmë… – Top Talk
20/06 17:04
Çfarë e detyroi PS t’i jepte prioritet Berishës? Përgjigjet Elisa Spiropali – Top Talk
20/06 16:57
Kërkesat e Shqipërisë në Samitin për Ukrainën! Elisa Spiropali zbulon gjithçka… – Top Talk
20/06 16:56
Integrimi në BE, Spiropali: S’jemi aty për të plotësuar vetëm disa kuti burokratike – Top Talk
20/06 16:51
Ngjela plas BOMBËN; Ja kush do jetë shteti i 3-të shqiptar në rajon… – Top Talk
19/06 17:20
Debati Trump-Biden! A do qëndrojë Biden në këmbë dhe a përmbahet Trump? Flet Nasto – Top Talk
19/06 17:01
Presidencialet në SHBA, ja si Biden skualifikohet nga gara… Zbërthen situatën Nesto – Top Talk
19/06 16:59
Nasto: Trump e duan më shumë tani që është i dënuar/ Biden quhet si i paaftë.. – Top Talk
19/06 16:58
Ngjela paralajmëron lëvizjen e fortë në Kosovë; Maqedoni e Veriut dhe Çamëri… – Top Talk
19/06 16:49
Ngjela ja plas të qeshurës LIVE, ja çfarë u bë shkak! Niveli psiqik i Metës në… – Top Talk
19/06 16:42
Godet Ngjela: Berisha ikën nga politika, lidershipi i ri në PD… – Top Talk
19/06 16:34
Ngjela zbulon gjithçka nga Berisha, Basha te Meta & njohja e Kosovës nga Serbia – Top Talk
19/06 16:33
PD zyrtare te Berisha, Basha shpall alternativë! Kadilli & Boçi nxjerrin strategjinë… – Top Talk
18/06 17:41
Nga Berisha te Basha dhe alternativat e reja/ Boçi zbulon çfarë ndodh… – Top Talk
18/06 17:39
Boçi: Formula nuk është të bashkohen qelbsirat e Ramës, por… – Top Talk
18/06 17:35
Berisha propozon një emër jo non-grata për të qeverisur?! Zbërthen Luçiano Boçi – Top Talk
18/06 17:17