Top News- Vlerësimi nga Klik Ekspo Group / Birra Stela më cilësorja në Ballkan
06/12/2021 13:33

Për 4 ditë me radhë, prej datës 1 deri në 4 Dhjetor është mbajtur në Pallatin e Kongreseve edicioni i 27 i panairit ndërkombëtar të Tiranës i organizuar nga KLIK EKSPO GROUP. Në fokus ka qenë ekspozimi i produkteve të bizneseve rajonale dhe nxitja e bashkëpunimit në projekte të mëdha mes vendeve. Në panair kanë marrë pjesë shumë biznese nga të 6 shteteve të Ballkanit Perëndimor; Shqipëria, Kosova, Serbia, Maqedonia e Veriut, Mali i Zi dhe Bosnjë-Hercegovina.

Top News-Tërhiqet i ftohti polar/Nis rritja e temperaturave, ja çfarë pritet në vijim
26/01 11:51
Top News – Dosja e pengjeve në mes të Tiranës/Nga marrëveshjet e fshehta te faturat e kripura
26/01 11:44
Top News – 7 ditë para vendimit për shkarkim/Meta kundër Kushtetueses, kërkon hetim disiplinor
26/01 11:39
Top News – Liderat e pavotuar në Shqipëri /Si minohet demokracia brenda kampeve politike
26/01 10:44
Top Channel/ Tritol Dukës, ndalohet autori. Kamerat e sigurisë fiksuan mjetin që përdori i dyshuari
26/01 02:23
Top News-Kokainë dhe prostituta në Ekuador/Detaje të reja për vrasjen e Ergys Dashit
25/01 22:57
Top News-Eksplozivi, autori identifikohet brenda 24 orëve/Kush e vuri tritolin në shtëpinë e Dukës
25/01 22:21
Top News-Burg përjetë për autorët e masakrës / Gjykata speciale dënon vrasësit e dyfishtë
25/01 20:48
Top News- Renea dhe FNSH, operacion në Fier / Blindohet qyteti, bllokohen disa makina luksoze
25/01 20:36
Top Channel/ Socialistët, një ekonomist kandidat për bashkinë Dibër
25/01 20:32
Top Channel/ Kosova “mbyll” kufirin. Reagon kundër opozita në Prishtinë, kërkon seancë urgjente
25/01 20:12
Top Channel/ Në një vit Shqipëri hynë 2.6 milionë persona nga Kosova për turizëm
25/01 20:10
Top Channel/Athinë, Kryeministri grek:Kompania që mirëmban rrugën do paguajë 2 mijë euro çdo qytetar
25/01 20:08
Top Channel/ “Kujdes të moshuarit”, këshillat e specialistëve për orët e acarta
25/01 20:06
Top Channel/ I ftohti mbush urgjencën. Mjekët: Të sëmurët kardiakë më të rrezikuarit
25/01 20:01
Top Channel/Nga arrestimi i personave në kërkim deri tek…/‘Blindohet’ Fieri, policia zbret në terren
25/01 19:50
Top News-Escobar, vizita e papritur në Serbi / Konfirmohet, pjesë e axhendës edhe Kosova
25/01 19:44
Top Channel/ Shkrihet Aluizni i Durrësit. Në 215 dosje legalizimi antikorrupsioni gjeti…
25/01 19:40
Top Channel/ 21 emigrantë u mbajtën peng. Dy të huaj dhe një shqiptar i’u kërkonin pagesat e rrugës
25/01 19:36
Top News-Ish-shefi i inteligjencës në Ekuador / Si bëhet trafiku i kokainës drejt Shqipërisë apo BE
25/01 19:34