Top News – Vetëm 30 dollarë për një natë, shtëpia e ‘Princit të Bel Air’ jepet me qira!
25/09/2020 12:13

Seria “Princi i Bel-Air”-it që edhe shënoi fillimin e karrierës së Uill Smith në televizion, feston 30 vjetorin. Dhe në këtë përvjetor, shtëpia ku jetonte familja Banks, në shou, është vendosur tani në dispozicion për tu dhënë me qira. 30 dollarë nata për 30 ditë, është çmimi që duhet të paguajë një fans i serisë për të bërë një rikthim në kohë e për tu ndjerë ndoshta edhe vetë si princi shakaxhi e trazovac i bel-air-it. Shtëpia, me sipërfaqe rreth 600 metra katror, ka një vlerë prej më shumë se 6 milionë dollarësh. Ajo në fakt u përdor për fragmentet e xhiruara jashtë, në seri, por ndërveprimi në brendësi, është filmuar në një studio në Los Angeles. “Uau, është shtëpia e princit të bel air-it. Të gjithë ata që e kanë parë dhe që janë rritur me shoun, do të donin të jetonin në këtë shtëpi. Dhe të pretendonin se do të kishin edhe një mazhordom të quajtur Xhefri dhe një kushëri me emrin Karlton. Dua të them, është fantastike, me të vërtetë”.

Top News – Parandalimi i pandemive/ Kushton më pak se ‘kurimi’
29/10 23:06
Top News – Ishujt Marshall/ Shenojnë rastet e para të covid-it
29/10 23:03
Top News – Vala e dytë në Evropë/ Virusi e ka origjinën në Spanjë
29/10 22:19
Top News – Izolimet kombëtare/ OBSH: Të jenë opsioni i fundit
29/10 22:08
Top News – Stuhia ‘Zeta’/ Tre viktima në Luiziana
29/10 22:01
Top News – Covid 19 në Greqi/ 12 viktima, Selaniku në karantinë
29/10 21:30
Top News – Kosovë, Bosnje e Kroaci/ Rriten infektimet në rajon
29/10 20:01
Top News – Qeveria Spanjolle/ Zgjat gjëndjen e jashtëzakonshme
29/10 19:59
“Deti”, në Hagë/ Mediat Greke: Athina shpall zgjerimin me 12 milje & pastaj apelohet në Gjykatë
29/10 19:48
Top News – Sulmi në Nice/ Ushtria në mbrojtje të Francës
29/10 19:06
Top News – Kërkesa e Serbisë/ Asosacion me kompetenca ekzekutive
29/10 19:05
Top News – Emigrimi i të rinjve/ MAAS-kujdes ballkanin perendimor
29/10 17:17
Top News – `Isha shumë keq`/ Khloe Kardashian me covid
29/10 15:27
Top News – `Anketat janë gabim`/ Trump- unë kryesoj në këto shtete
29/10 14:45
Top News – Brad Pitt sërish single/ Përfundon lidhja me modelen
29/10 14:30
Top News – Përfiton Samsung/ Nga telashet e rivalit Huawei
29/10 14:11
Top News – Nga virusi në Britani/ Infektohen çdo ditë 100.000 vetë
29/10 12:34
Gjendje kritike në Britaninë e Madhe/ 96 mijë infektime në ditë
29/10 12:19
Top News – Francë, rikthehet terrori/ Sulm me thikë pranë Katedrales
29/10 12:02
Top News – Vala e dyte e covid 19/ Europa shkon drejt izolimit
29/10 11:47