Top News – Unaza e Madhe, loti II/ Shemben 5 objekte në zonën e Farkës
24/09/2020 14:03

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur shembjen e pesë objekteve pranë fushës së helikopterëve në zonën e Farkës. shembja e ketyre objekteve si pasojë e zbatimit të projektit për ndërtimin e Unazës së Madhe të Tiranës, Loti II, zona lindore. Objektet që do shemben janë një, dy dhe tre katëshe, ndërkohe banorët e tyre janë shpronësuar sipas ligjeve në fuqi.

Top News – Taktikat zgjedhore/ Kryemadhi-Rama ka frikë 25 prillin
20/10 16:43
Hapet BiblioTech/ Përurohet laboratori inovativ në Tiranë
20/10 16:32
E vërteta ndryshe e Jorida Tabakut/ Foli për shantazh e agresion
20/10 16:31
Shqipëria dhe Greqia bien dakord t’i drejtohen gjykatës ndërkombëtare
20/10 16:23
Top News – OFL, tre kërkesa të tjera/ Kërkohen sqarime për pasurinë
20/10 16:17
Policia gjermane, raciste? / Sa janë prekur shqiptarët nga racizmi në Gjermani
20/10 16:04
Policia nxjerr bilancin për gjobat e vendosura për maskat : 552 të tilla vetëm në orët e mbrëmjes
20/10 16:02
Top News – Rama-Çështja e detit / Zgjidhja në instancat ndërkombëtare
20/10 15:58
Top News – Presidenti Meta me mesazh të koduar/ ‘Jam për pesha të rënda’
20/10 15:54
BKH në kërkim të parave/ Akses në të dhënat e tatimeve, së shpejti edhe në llogaritë bankare
20/10 15:39
Rinisin shembjet në Astir/ 20 ndërtesa deri në katër kate do shkatërrohen për projektin e Unazës
20/10 15:28
Elbasan/ Gjimnazistë me Covid-19 te “Dhaskal Todri”, merren masa për mbylljen e klasës
20/10 15:22
Top News – Vrasës me Alibi, targa të vjedhura/ Krimet e pazbardhura
20/10 15:11
Top News – SPAK dhe KLSH firmosin marrëveshje/ Hetimi i korrupsionit
20/10 15:08
Top News – A rrezikojmë karantinën!/ Skenarët pas shifrave të Covid 19
20/10 14:49
Top News – Rama publikon videon/ Sharra, si ka qenë dhe si është!
20/10 14:49
Top News – Tubimi para ministrisë/ Procedohen penalisht 18 persona
20/10 14:41
Top News – Tiranë, ‘bibliotech 4’/ Transformohen bibliotekat publike
20/10 14:37
Detit/ Rama thotë publikisht zgjidhjen: Do ta trajtojmë në instancat ndërkombëtare
20/10 14:19
Top News – Hetimi i korrupsionit/ SPAK dhe KLSH firmosin marrëveshje
20/10 13:59