Top News/ Tronditet Greqia! 37-vjeçari përdh*non mbesën, e mitura ndërron jetë
12/06/2024 12:04

Një 37-vjeçar ka përfunduar në pranga në Greqi, pasi ka tentuar të përdhunoi mbesën e tij 11 vjeçarë, ngjarje e cila përfundoi me vrasjen e së miturës. Pas arrestimit, 37-vjeçari ka rrëfyer vetë se si ka tentuar të përdhunojë të miturën, mbrëmjen e së dielës, dhe më pas e ka vrarë duke e goditur me mjete të forta. 37-vjeçari ka rrëfyer se të dielën, kishte shkuar në shtëpinë e të miturës dhe kishte arritur ta bindtte që të dilte shëtitje me të. PAsi ishin larguar nga shtëpia, 37 vjeçari ka rrëfyer se janë ndaluar në një market për pije frekuese, dhe pasi kanë dalë e ka kapur për dore, por e mitura e ka kundërshtuar duke i thënë se do t’iu tregonte edhe prindërve. 37-vjeçari ka treguar para autoriteteve greke qëllimet për ta përdhunuar. Me tej, ai ka rrëfyer me gjakftohtësi, se pasi e mitura e ka kundërshtuar, e ka shtrirë dhe ka nisur ta godasë me thikë në qafë e shpinë me kaçavidë. “E kapa nga flokët dhe e tërhoqa zvarrë në fushë. Aty dëgjova një "ah" dhe më pas asgjë”, ka thënë 37 vjeçari, dhe se më pas e ka hedhur në kallmishte.

Top News/ Përleshje mes tifozëve në Greqi, tre të plagosur dhe mbi 70 persona të shoqëruar
13/07 20:02
Top Channel/ Të shtënat me armë pranë stadiumit Panathinaikos në Greqi, gëzhojat të përhapura kudo
13/07 19:44
Top Channel/“Paguan mafien serbe të më vrasin”, ish-presidenti malazez: Një zyrtar nga Kosova më tha…
13/07 17:40
Top News/ Kapen me 9 kg heroinë/ Arrestohet shqiptari dhe kunata e tij në Selanik
12/07 14:15
Top News/ U akuzuan për grushtshteti në Mal të Zi / Lirohen të arrestuarit, s’kishte asnjë provë
12/07 11:57
Top News/ Athina paralajmëron Shkupin, Mitsotakis: Të zbatohet Marrëveshja e Prespës
12/07 10:34
Top News/ Ballkani, rëndësi strategjike për NATO-n / Aleanca angazhohet për sigurinë e stabilitetin
11/07 12:23
Top News/ Gjendet i pajetë shqiptari në Greqi/ Nisin hetimet për shkaqet e vdekjes së tij
11/07 09:28
Top News/ Vuçiç i tërbuar nga Clark: ‘Serbia nuk është peng as i Rusisë, as i SHBA’
10/07 17:15
Top News/ Serbia, dora e zgjatur e Rusisë në Ballkan/ Deklarata e gjeneralit që e bombardoi në 1999
10/07 16:41
Top News/ Mickoski sulmon reformën në drejtësi: Politika, gjyqësori e biznesi janë në koalicion
10/07 10:33
Top News/ OSBE nuk ka model të preferuar. Tarran-Gjithpërfshirje e konsensus për votën e diasporës
09/07 13:12
Top Channel/ Kosova e Shqipëria, kontrolle të përbashkëta kufitare: Lehtësohet qarkullimi!
08/07 15:28
Top Channel/ Greqia nuk gjen qetësi, goditet sërish nga një tërmet i fortë
08/07 13:28
Top News/ Ushtria serbe hyn pa leje në BeH/ Presidenca boshnjake- Hetim i menjëhershëm
08/07 10:12
Top News/ Policia italiane arreston shqiptarin. Mori peng ish-partneren dhe fëmijën e mitur
07/07 22:00
Top News/ Erdogan mund të ftojë homologun Assad/ Pas trazirave kundër refugjatëve sirianë në Turqi
07/07 20:30
Top Channel/ Serbia provokon në Bosnjë, ushtria serbe marshon në qytet pa lejen e autoriteteve
07/07 19:58
Top News/ Deputeti shqiptar në Serbi/Thirrje Vuçiçit-Respektoni pakicat kombëtare
06/07 15:10
Top News/ Vuçiç I përgjigjet Kurtit: Dëshiron të bëhesh Zelensky, vijojmë armatosjen
05/07 19:29