Top News – Testoi sistemin ajror Rus/ SHBA kërcënon hapur Turqinë
24/10/2020 14:41

Shtetet e Bashkuara e paralajmëruan aleatin e NATO-s Turqinë për "pasoja serioze" pasi ushtria turke testoi një sistem të mbrojtjes raketore S-400 të prodhuar nga Rusia.

Top News – Mijera tanke e avionë/ Zbulohet varreza e madhe ushtarake
27/11 19:08
Top News – Greqia nuk gjen qetësi/ 101 vdekje, 2013 raste të reja
27/11 18:37
Top News – Itali, bilanc dramatik/ 827 viktima në 24 orët e fundit
27/11 18:26
Top News – Vrau një fëmijë 7 vjeç/ Angli, dëshmia e vrasëses shqiptare
27/11 17:49
Top News – Maradona e George best/ Të mallkuarit që vdiqën në një ditë
27/11 17:48
Top News – Fëmijët e Maradonës, plas sherri për trashëgiminë!
27/11 17:12
Top News – BE do të marrë dy miliardë doza të vaksinës kundër COVID-19, një pjesë edhe për Ballkanin
27/11 14:59
Top News – Pushohen nga puna! Bënë selfie me trupin e pajetë të Maradonës
27/11 14:08
Top News – 15 makinat e luksit që “po çmendin” Instagram-in
27/11 13:04
Top News – Lamtumirë Maradona! Legjenda e futbollit përcillet në banesën e fundit
27/11 12:19
Top News – Mbi një milion të infektuar nga koronavirusi në Gjermani
27/11 12:16
Top News – Trump: Largohem nëse Biden fiton Kolegjin Elektoral
27/11 10:19
Anglia ndahet në 3 nivele/ Pas 2 dhjetorit kalon nga Lokdown i plotë në 3 nivele masash shtrënguese
26/11 22:39
Greqia shtyn izolimin/ Masat kufizuese deri në 7 dhjetor, alarm për rastet e reja dhe viktimat
26/11 22:38
Top News – Luftë me armë shqiptare! Hetime, shkuan në Siri e Afganistan
26/11 22:32
Top News – Krim pasioni, ja dënimi/ Gruaja italiane murosi shqiptarin
26/11 21:44
Top News – Miliarderë në kohë covid/ Në pak muaj katërfishojnë pasurinë
26/11 21:20
Top News – Lufta për pushtet/ Kush kërkon vendin e Merkelit
26/11 21:14
Top News – Greqi, situate e rëndë/ 1 mijë të vdekur brenda 10 ditëve
26/11 19:59
Top News – PSG kujton Maradonen/ Homazh i ndjerë për legjendën – Pa koment
26/11 19:43