Top News – Surpriza te ‘Hipokrati’/ Ermal Meta i thotë ‘po’ ftesës
23/05/2020 14:00

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Nesër tryeza e reformës/ PS-PD-LSI kanë si limit datën 31 maj
27/05 16:24
Richard Grenell ikën nga Gjermania/ Jep dorëheqjen ambasadori kritik për Berlinin
27/05 16:17
Top News – Nuk respektojnë korsinë/ Gjobitet, kush lëviz me biçikletë
27/05 16:11
Rrugët plot me inerte dhe tulla/ Janë hedhur në shumë pjesë të rrugës Elbasan-Librazhd
27/05 16:01
Top News – “Nxirrte trupin, ndëshkim hyjnor”/ Vdes në aksident ajror vajza më e bukur e Pakistanit
27/05 15:56
Exclusive – Dy policët fshehën krimin/ Nën hetim, reaguan me vonesë ndaj një krimi seksual
27/05 15:45
Pandemia, e artë për mjaltin/ Prodhimi këtë vit i bollshëm dhe shumë më i pastër
27/05 15:30
Top News – U projektua nga vetë ai/ Përurohet kinemaja “Maks Velo”
27/05 15:21
Infektohet personeli i QSUT/ 13 prej 21 rasteve të reja pozitive në 24 orë
27/05 15:17
100 mln euro për energji nga dielli/ Do ndërtohet në Karavasta nga një kompani franceze
27/05 15:16
36 të ndëshkuar, Policia apel qytetarëve me biçikletë
27/05 14:53
Top News – Elbasan, 4 ‘të fortët’/ Shkresa e OFL, të dënuar për trafik
27/05 13:52
Top News – Tiranë, 21 raste të reja/ 13 mjekë të infektuar me Covid
27/05 13:43
Top News – Basha në Rrogozhinë/ ‘Fermerët janë aq keq sa bizneset’
27/05 13:27
Vaksina e turbekulozit/ Greqia nis vaksinimin në 1 Qershor
27/05 13:06
Hapja e kopshteve dhe çerdheve/ Nga 1 Qershori me rregulla të reja anticovid-19
27/05 13:05
Infektohet personeli i QSUT/ 13 prej 21 rasteve të reja pozitive në 24 orë
27/05 13:02
Nuk kanë marrë pagën e luftës, 40 punonjëse të fasonerisë në Berat protestojnë
27/05 12:55
Kryeministri në Lushnje/ Takon fermerët bashkë me ambasadorin e BE-së
27/05 12:48
Top News – Antimafia Italiane/ Zbulon rrjetin shqiptar të drogës
27/05 12:36