Top News – Sulmohet serveri i Ministrisë së Brendshme/ SHÇBA, parandalohet rrjedhja e informacionit
20/09/2021 21:35

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top Channel/ Për herë të parë prezantohet ekspozita e piktorit Ismail Lulani
19/10 16:04
Top Channel/ Shqipëria- Maqedonia e Veriut dhe Bullgaria angazhohen për lidhje infrastrukturore
19/10 15:37
Top Channel/ BE vlerëson zgjedhjet në Kosovë: Dëshmuan se Kosova është një demokraci e vërtetë
19/10 15:33
Top Channel/ Dy projekte për ujësjellësin, nënshkruhen marrëveshjet për investime të reja në Tiranë
19/10 15:31
Top Channel/ Vaksina e tretë, mbi 60 vjeç/Fëmijët mbi 12 vjeç me probleme shëndetësore do vaksinohen
19/10 15:26
Top Channel/ Studentët nuk pengohen në Korçë, lejohen që të gjithë të hyjnë në mësim
19/10 15:22
Top Channel/ Durrës, studentët, të gjithë në mësim/ “Java e parë eksperimentale”
19/10 15:22
Top Channel/ PS gati të diskutojë kërkesat e PD/ Balla përmend nevojën e zgjatjes së vettingut
19/10 15:18
Top News – Në Skoci për skuadrën e zemrës / Presidenti Meta shfaqet me fanelen e Celtic
19/10 15:14
Top Channel/ “SPAK të kontrollojë politikanët”/ Propozimi i PD për vetingun e politikanëve
19/10 15:05
Top Channel/ Korridori i tetë, nënshkruhet marrëveshja mes Bullgarisë dhe Maqedonisë së Veriut
19/10 14:33
Top Channel/ Veliaj nënshkruan marrëveshjen për 2 projekte të reja të UKT-së, premton 24 orë ujë
19/10 14:27
Top News- Hapi i rëndësishëm nga opozita parlamentare – Balla për ndryshimet kushtetuese
19/10 14:15
Top News – Balla flet për amendamentet e PD / ‘vlerësojmë nismën e opozitës’
19/10 13:58
Top News – Jepet vendimi për ‘Toyota Yaris’ / Të akuzuarit përfitojnë nga gjykimi i shkurtuar
19/10 13:53
Top Channel/ Në auditor 1/2 e studentëve! Të pavaksinuar nuk lejohen në Universitetin e Tiranës
19/10 12:58
Top Channel/ Protestë kundër trafikimit! Në Rrëshen protestojnë për trafikun e qenieve njerëzore
19/10 12:56
Top News- Zbardhen ndryshimet kushtetuese të PD/Nga reforma territoriale tek vettingu i politikanëve
19/10 12:53
Top Channel/ Shqiptarët po lindin më pak fëmijë! Sipas INSTAT, popullsia po shkon drejt plakjes
19/10 12:50
Top Channel/ Më shumë martesa në pandemi! Nuk u shtuan vetëm divorcet por edhe kurorëzimet
19/10 12:33