Top News – Suksesi i Kinës/ Izolimi hapi i parë, jo zgjidhja
20/10/2020 15:21

Ndërsa pjesa më e madhe e evropës e gjen veten nën morsën e koronavirusit dhe pret një dimër të mjerueshëm, kina po kalon nga suksesi në sukses. Të hënën, vendi njoftoi për rritje pozitive ekonomike për të dytin tre mujor radhazi, duke nënvizuar se sa shpejt ekonomia e dytë më e madhe e vetes po ringrihet.

Top News – Shpërthejnë infektimet/ SHBA, rikthen masat kufizuese
30/11 22:59
Top News – Rezistencë ndaj vaksinës/ Francezët: Nuk ia kemi besën!
30/11 22:58
Top News – Pikturat e Da Vincit/ Ekspertët bëjnë zbulimin e rrallë
30/11 22:26
Top News – Një herë në 800 vjet/ Ndodh fenomeni i rrallë planetar
30/11 21:56
Top News – Gënjeu për iPhone/ Italia, gjobë `të çmendur` Apple-it
30/11 21:32
Top News – Prova më ekstreme/ Makinat e reja hidhen nga 30 metra
30/11 21:26
Top News – Zgjidhet më në fund/ Misteri më i madh i biologjisë
30/11 19:51
Top News – Merkel për negociatat/ Nuk premtoj çelje për Shqipërinë
30/11 19:30
Top News – Imuniteti i tufës/ Nëse vaksinohet 70% e popullsisë
30/11 19:04
Top News – Vrasja e shkencëtarit/ Irani: Pas saj, qëndron Izraeli!
30/11 19:01
Top News – Pas largimit nga Shtëpia e Bardhë, Melania Trump do të sjellë libër kujtimesh
30/11 16:08
Top News – Shpëtohet nga Cher/ Elefanti më i vetmuar në botë
30/11 15:25
Top News – Vaksina anti-covid/ SHBA, moderna aplikon për miratim
30/11 15:23
Top News – Pamjet e rralla/ Japoni, meteori jep spektakël në qiell
30/11 14:16
Top News – Anija turke e kërkimeve/ “Oruc Reis” rikthehet në port
30/11 14:14
Top News – Për herë të parë vetëm gra, Biden formon ekipin për komunikimin me median
30/11 14:13
Top News – Ngrihet në Vatikan pema e Krishtlindjes nga Sllovenia
30/11 13:44
Top News – Evropa zbut masat/ Për Krishtlindje dhe Vitin e Ri
30/11 12:34
Top News- Vala e dytë e covidit/ Ekspertët-s’është më vdekjeprurëse
30/11 12:24
Top News – Serbia tërheq vendimin/ Ambasadori malazez nuk dëbohet
30/11 12:23