Top News – Skeleti i tiranozaurit rex/ Pritet çmim rekord në ankand
16/09/2020 19:31

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top News – Zbulimi i ri/ Një enzimë kundër mbetjeve plastike
30/09 16:43
Top News – Konflikti për Karabakun/ Përplasen ashpër Franca e Turqia
30/09 16:34
Top News -Vdes nga kanceri/ Personi i parë i sheruar nga HIV
30/09 16:15
Top News – `Jam një luaneshe`/ Aktorja, luftë me sëmundjen e rëndë
30/09 15:03
Top News – Britani,shokon ministrja/ Azilerkuesit t`i çojmë në ishull
30/09 14:59
Top News – Përplasjet për Karabakun/ S`ka paqe, palet refuzojnë bisedimet
30/09 14:48
Top News – Grenell godet Biden/ Në debat, e humbi kontrollin!
30/09 13:13
Top News – Gucati në Hagë/ `Shpërndau dokumente konfidenciale`
30/09 13:12
Top News – Gjendja do rëndohet/ Merkel: Na presin muaj të vështirë
30/09 13:05
Top News – Zyrat e Charlie Hebdo/ Do i vinte zjarrin, por u ngatërrua
30/09 13:04
Top News – Deshpërim në Belgjike/ Mbi 10 mijë vdekje nga covid
30/09 11:53
Top News – SHBA humbi neutralitetin/ Vizita e Pompeos acaron Turqinë
30/09 10:49
Top News – Kush humbi e kush fitoi/ Debati parë televiziv Trump-Biden
30/09 10:47
Top News – Java e modës në Paris/ Dior, ‘një përqafim’ komforti
29/09 20:56
Top News – Kryebashkiaku Rumun/ Rifiton zgjedhjet nga varri…
29/09 20:53
Top News – Stuhi në Stamboll/ Breshëri e shiu ‘ndalin’ qytetin
29/09 20:49
Top News – Vendimi i Francës/ Jo më kafshë në cirk
29/09 20:48
Pompeo në Greqi: Dialog për përplasjen me Turqinë
29/09 19:48
Top News – Ambicja e emirateve/ Vendi i parë arab në hënë…
29/09 19:36
Top News – Trump përballë Biden/ Debati i parë në prag të zgjedhjeve
29/09 19:32