Top News – Rrëfehen prindërit e 31 vjecarit/ Vetëvrasja në tentative!
20/09/2020 12:32

Familjaret e Elton Metes, 31 vjecarit thone se ngjarja ka ndodhur per motive xhelozie. Sipas nenes se 31 vjecarit, nusja (Sabrina) kishte kohe qe nuk shkonte mire me bashkeshortin. Prej nje jave ajo ishte larguar nga shtepia dhe kishte shkuar te shtepia e prinderve te saj.

Top News – Gratë 16 ditë në grevë/ Dalim vetëm pasi të marrim pagat
30/10 11:28
Top News – Një xhiro nga liqeni/ Veliaj komenton videon e Metës
30/10 11:17
Top News – 500 viktima nga Covid 19/ Pandemia, shifra rekord infektimesh
30/10 10:56
Top News – Apeli i fortë i mjekut/ Kalo ‘sqaron’ mjekë dhe politikanë
30/10 10:54
Top News – Rriten depozitat bankare/ Shqiptarët kursejnë në kohë covid
30/10 10:54
Top News – Shqiptari, shofer taksie/ Greqi, shiste kokainë për VIP-at
30/10 10:44
Top News – Dy shpërthime tritoli/ Lezhë dhe Vlorë, nuk ka të lënduar
30/10 10:42
Top News – KPK rikthen punën online/ Rritja e rasteve me Covid në vend
30/10 10:38
I vunë tritol pranë shtëpisë, flet pronari në Vlorë: S’kam pasur konflikte me askënd dhe as nuk kam
30/10 10:37
Plagosja në Astir një vit më parë/ Arrestohet te sheshi “Shqiponja” 36-vjeçari i shpallur në kërkim
30/10 10:20
Shuhet Avni Mula! Inva Mula: Fluturoi gjigandi ynë
30/10 03:16
Top News – Shuhet Avni Mula/ Inva Mula: Fluturoi gjiganti jonë!
29/10 23:07
Top News – Veliaj: Rikthimi i Saliut/ ‘As demokratët nuk e besojnë më’
29/10 21:28
Protestë para zyrave të AKEP kundër censurës
29/10 19:54
Rrëzohet dekreti i Metës/ Mazhoranca voton pa asnjë ndryshim kodin zgjedhor, Rama akuzon Presidentin
29/10 19:43
Universitetet, 1 muaj mësim online/ “Po vlerësohet mbyllja e bareve në ish Bllokut pas orës 22.00”
29/10 19:36
Top News – Vendimi i ekspertëve/ Universitetet për 1 muaj online
29/10 19:03
Top News – Basha akuza të forta/ Çdo vdekje nga covid vepër e Ramës
29/10 18:42
Top News – Covid, rekord shtrimesh / 6 viktima, 275 të infektuar të rinj
29/10 18:39
717 gjoba për maskat/ Policia nuk toleron, 7 të shoqëruar
29/10 17:33