Top News – Putin viziton Mariupolin natën dhe diskuton planin e rindërtimit të qytetit
19/03/2023 16:25

Presidenti rus Vladimir Putin ka bërë një vizitë të papritur në Mariupol, një port ukrainas i pushtuar nga Rusia dhe i shkatërruar nga forcat e saj në pjesën më të madhe të tij. Nuk dihet ende se kur është realizuar vizita, megjithatë besohet se kjo është hera e parë që Putin udhëton në një territor ukrainas të pushtuar rishtazi.

Top News – I pakënaqur me shërbimin/Britaniku përplas makinën me shtëpinë publike
28/03 17:48
Top News – Zbulohet raporti sekret i Kinës!/ Kur do të marrë fund lufta në Ukrainë
28/03 17:46
Top News – Valë protestash në Europë, reagim i fortë ndaj rritjes së çmimeve
28/03 16:55
Top News – Ministri bën ‘xhiro’ me Challenger / Ukrainë, armata e tankeve niset në front
28/03 16:17
Top Channel/ Foreign Policy: Si u shënjestrua Shqipëria nga hakerët- Iranin e ndihmoi Rusia?!
28/03 15:57
Top Channel/ Greqia nuk ndryshon qëndrim: “Nuk e njohim Kosovën, kemi konsistencë politike”!
28/03 15:38
Top Channel/ Gjermania nis tanket drejt Ukrainës, Kremlini: “Deklaratë për luftë”!
28/03 15:32
Top News – Hiri vullkanik në 2500 metra lartësi… / Vullkani jep spektakël, ‘fishekzjarre’ në qiell
28/03 15:28
Top News – Luftanija bërthamore amerikane / USS Nimitz ‘parkohet’ në Korenë e Jugut
28/03 15:27
Top News – Jo argëtim në telefona/ Pse ua bllokon Franca zyrtarëve
28/03 15:25
Top News – Të struktur në frigoriferin gjigant / Nëntë jetë njerëzish të shpëtuara nga tornado
28/03 15:23
Top News – Australiani gjen thesarin e rrallë/ Si u zbulua guri me vlerë 160 mijë dollarë
28/03 15:16
Top News – Rikthehet normaliteti në Gjermani / Përfundon greva, hapen aeroportet e hekurudhat
28/03 15:08
Top News – ‘Gjermania po përfshihet në luftë’!/ Rusia kërcënon pas dërgimit të tankeve
28/03 15:04
Top News – Nëndetësja më vdekjeprurëse e Moskës/ Rusia i jep lamtumirën ‘bishës’ së luftës
28/03 15:01
Top News- Një pakistanez për pavarësinë e Skocisë…/ Lideri i parë mysliman përballë indianit Sunak
28/03 14:04
Top News – Ndalet Netanjahu por protesta vazhdon…deri në anulimin e reformës së drejtësisë
28/03 14:01
Top News – Opozita nuk do armë bërthamore ruse/ Në Bjellorusi thirrje kundër Putin e Lukashenko
28/03 13:38
Top Channel/ BE-ja nuk pret, Stano: Zbatimi i marrëveshjes së Ohrit nis në ditët në vijim!
28/03 13:35
Top News – Pse pranoi Bjellorusia armët bërthamore!/ Presioni i Vladimir Putin apo frika nga NATO
28/03 13:33