Top News – OFL ‘letër’ xhihadisteve/ Pasuria e grupit të Aldo Kobuzit
24/09/2020 14:35

Operacioni Forca e Ligjit këtë të enjte ka “zbarkuar” në Krujë e Divjakë, ku iu ka kërkuar 5 personave që të deklarojnë pasurinë e tyre brenda 48 orëve. Bëhet fjalë për Bledar Çoraj, Donika dhe Arta Çoku, Baki Çoku dhe Aldo Kobuzi. Përveç Bledar Çorajt, që është dënuar për trafikim narkotikësh, 4 personat e tjerë janë dënuar për terrorizëm.

Top News – Meta takon Dendias/ ‘Folëm për marredhëniet dypaleshe’
20/10 17:16
Top News – Taktikat zgjedhore/ Kryemadhi-Rama ka frikë 25 prillin
20/10 16:43
Hapet BiblioTech/ Përurohet laboratori inovativ në Tiranë
20/10 16:32
E vërteta ndryshe e Jorida Tabakut/ Foli për shantazh e agresion
20/10 16:31
Shqipëria dhe Greqia bien dakord t’i drejtohen gjykatës ndërkombëtare
20/10 16:23
Top News – OFL, tre kërkesa të tjera/ Kërkohen sqarime për pasurinë
20/10 16:17
Policia gjermane, raciste? / Sa janë prekur shqiptarët nga racizmi në Gjermani
20/10 16:04
Policia nxjerr bilancin për gjobat e vendosura për maskat : 552 të tilla vetëm në orët e mbrëmjes
20/10 16:02
Top News – Rama-Çështja e detit / Zgjidhja në instancat ndërkombëtare
20/10 15:58
Top News – Presidenti Meta me mesazh të koduar/ ‘Jam për pesha të rënda’
20/10 15:54
BKH në kërkim të parave/ Akses në të dhënat e tatimeve, së shpejti edhe në llogaritë bankare
20/10 15:39
Rinisin shembjet në Astir/ 20 ndërtesa deri në katër kate do shkatërrohen për projektin e Unazës
20/10 15:28
Elbasan/ Gjimnazistë me Covid-19 te “Dhaskal Todri”, merren masa për mbylljen e klasës
20/10 15:22
Top News – Vrasës me Alibi, targa të vjedhura/ Krimet e pazbardhura
20/10 15:11
Top News – SPAK dhe KLSH firmosin marrëveshje/ Hetimi i korrupsionit
20/10 15:08
Top News – A rrezikojmë karantinën!/ Skenarët pas shifrave të Covid 19
20/10 14:49
Top News – Rama publikon videon/ Sharra, si ka qenë dhe si është!
20/10 14:49
Top News – Tubimi para ministrisë/ Procedohen penalisht 18 persona
20/10 14:41
Top News – Tiranë, ‘bibliotech 4’/ Transformohen bibliotekat publike
20/10 14:37
Detit/ Rama thotë publikisht zgjidhjen: Do ta trajtojmë në instancat ndërkombëtare
20/10 14:19