Top News – Ngjarja në kombinat/ Bledi Mane hedh akuza ndaj pastorit
07/07/2020 18:15

Pastori i Kishës Ungjillore, Fitor Muça, ka folur në “Shqipëria Live” për ngjarjen që tronditi vendin pak ditë më parë ku nënë e bijë u gjetën të pajetë në banesën e tyre në Kombinat. Pastori tha se për 3 vite Zhaneta, Anisa dhe Blerta Josifi kanë qenë pjesë në Kishën Rilindja për 3 vite por pastaj ishin shkëputur në mënyrë të papritur pa i treguar askujt. “U larguan pas 6 vitesh në mënyrë të papritur, pa i thënë askujt asgjë. Dhe pse u interesuan shoqet e tyre, patën një prerje të papritur të marrëdhënies me këta njerëz”

Top News – Euro, rënie e fortë/ Niveli me i ulët që nga pandemia
04/08 16:27
Top News – Rindërtimi nga tërmeti/ 3 pallate do ndërtohen nga e para
04/08 16:26
Covid-19 në vend/ Ministria e Shëndetësisë: 130 raste të reja dhe 4 humbje jete në 24 orë
04/08 16:19
Gjermanët protestojnë kundër maskave/ Mjekët në vend: Jemi në valën e dytë të koronavirusit
04/08 16:07
Ekstradohet terroristi i ISIS/ 24 vjeçari nga Taxhikistani kërkohej nga Gjermania. U kap në Shqipëri
04/08 16:04
Pyjet në flakë në Veri dhe Jug/ 140 hektarë pyje me pisha janë djegur në Seman
04/08 15:57
Dëmtonin malin e Tomorit/ Në pranga dy punonjës të firmave. Në kërkim babai i deputetit
04/08 15:44
Protestë në lokalet e dasmave/ Pronarët në Lezhë: Vetëm ne po gjobitemi
04/08 15:39
Pamjet me dron/ Zjarri shkreton natyrën në Seman, situata nuk po përmirësohet
04/08 15:38
Manastirliu apel: Hiqni dorë nga grumbullimet dhe festat. Janë kthyer në vatra infektimi!
04/08 15:30
Nesër shi dhe stuhi/ Temperaturat do të ulen ndjeshëm. Në fundjavë rikthehet vera
04/08 15:21
Pamjet me dron/ Çfarë po ndodh në Seman, zjarret nuk po shuhen
04/08 15:08
Top News – Mesazhi i Najada Çomos/ Zbatoni masat, virusi midis nesh
04/08 14:59
Top News – Apeli i Manastirliut/ ‘Respektimi i masave, mposht virusin’
04/08 14:58
Top News – Kreditë bëhen më të lira/ BSH-ulet norma bazë e interesit
04/08 13:45
I kërkuar për terrorizëm/ Ekstradohet në Gjermani 24-vjeçari nga Taxhikistani, Komron Zukhurov
04/08 12:54
Nesër vjen stuhia/ Pas shiut, koha e mirë rikthehet në fundjavë
04/08 12:44
Elbasan, Tritol lokalit/ Dëme materiale, dyshohet si shkak konkurenca
04/08 12:38
Manastirliu apel: Hiqni dorë nga grumbullimet dhe festat. Janë kthyer në vatra infektimi!
04/08 12:23
Situatë kritike në Seman, rreth 140 ha pyll janë djegur në tre ditë: Pa koment
04/08 12:22