Top News – Mbyllen dhjetera shkolla/ Shpërthen virusi në klasa
05/06/2020 21:10

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Shkatërrohet banda e drogës në Greqi, 5 shqiptarë në pranga
01/07 22:38
Top News – Guvernatori i BSH/ “Ekonomia rënie të madhe në 2020”
01/07 21:43
Top News – Prezantohet nga KE/ Drafti i kornizës të negociatave
01/07 21:23
Top News – Mediat Sociale/ Erdogan, masa për t’i kontrolluar
01/07 20:08
Top News – I sëmurë rëndë me covid/ Kthehet “mrekullisht” nga vdekja
01/07 19:25
Top News – Mbi 400 marka/ Pritet ta bojkotojnë Facebook
01/07 18:48
Top News – Sondazhet në pikiatë/ Presidencialët, Trump mund të ikë
01/07 18:06
Zelandë, kërcenim i ri/ Pas covid-it, ankth për të ardhmen
01/07 16:44
Top News- Covid – 19 mes nesh/ Gjashtë muaj që ndryshuan botën
01/07 16:09
Top News – Vendimi i Austrisë/ Paralajmërime për Ballkanin
01/07 15:30
Top News – Hyn në fuqi ligji i ri/ Hong Kong, dhjetëra arrestime
01/07 14:48
Top News – Qyteti Japonez/ ’Jo’ celular ndërsa ecën
01/07 14:48
Top News – Ilaçi anti-Covid/ SHBA blen rezervat e Remdesivir
01/07 14:06
Top News – Rusët në ditën e fundit të votimeve/ Procesi që mban Putinin në Kremlin deri më 2036-ën
01/07 13:01
Top News – Hapen aeroportet/ Greqi, turizmi rikthehet në jetë
01/07 12:47
Top News – Australia blen raketa, bota më e rrezikshme pas Covid-it
01/07 12:26
Top News – Kapen 14 tonë amfetaminë në Napoli! Droga u prodhua në Siri nga ISIS
01/07 12:15
Top News – Foto/ “Lamtumirë” Covd-19, festë në Republikën Çeke
01/07 12:12
Top News – Trump miraton planin e tërheqjes së mijëra trupave nga Gjermania
01/07 12:04
Top News – Fauci: Nuk mund t’i varim shpresat te krijimi i vaksinës
01/07 11:58